Michael Jackson - pohled do soukromí (2003) (TV film)

Ty čryři hvězdy dávám Michaelovi za to, co v tom dokumentu řekl a kam až kameru nechal zajít. Ať už říkal ve všem jen pravdu, nebo z půlky jenom lhal (což klidně mohl) tak to na mě zapůsobilo. Je hrozně fajn vidět něco "z druhý strany" jeho života. Kdybych ale měl hodnotit jen film jako takový, tak bych dal *ODPAD*, protože ten prašivej Arabskej přistěhovalec to natočil jenom proto, aby co nejvíc Jacksona pošpinil, což je z toho evidentní. Pro ty, kteří to ještě neviděli - dokument je ke shlédnutí na stream.cz 70%

8. míle (2002)

Tak zrovna před chvílí jsem 8. míli znovu úplnou náhodou viděl (cca. po 5 letech) a musim říct, že je to pro mě pořád nářez. Vzpomínám si, jak se film dostal do Čr a já, coby 13ti letej ušák, jsem na to ještě nemohl do kina, takže jediná možnost byla klasicky kazeta. Když to konečně přišlo v roce 2003 do Čr na VHS, tak jsme se s kámošema chodili ptát do videopůjčovny každej den, jestli už to konečně mají. Ten film si chtělo půjčit tolik lidí, že se na to sepsal seznam a já musel ještě tejden čekat jako blbec, až vůbec přijdu na řadu (v dnešní době už trošku sci-fi, že? :-) Takže k tomu filmu mám hezkej vztah už od dětství. Já mám osmou míli rád hlavně proto, že poslouchám hodně rapovou muziku a Eminema cenim fakt od mala, kdy sem si překládal jeho texty, lepil plakáty a tak dál. Ale celkově se mi líbí, jak je ten film natočený, bez ohledu na to, o jakou hudbu v něm jde. Navíc Eminem to zahrál skvěle. Ale uznávám, že se ten film nikdy nemůže pořádně zalíbit někomu, komu obecně hiphopová kultura nic neříká, ale existují i výjímky (viz. golfista)...A nemůžu samozřejmě zapomenout na super soundtrack, kterej si dodneška občas poslechnu...75%

Sin City - město hříchu (2005)

Nářez jako prase, po všech stránkách. Vizuální ohňostroj. Řev lesbiček, řezání hlav, nakopávání prdelí, stříkání krve. Rodriguez, Miller, Tarantino. Dokonalost. 90%

Snowboarďáci (2005) (seriál) odpad!

Jak vydělat o pár korun navíc, aneb rozstříhejme film na tři části.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Několik scén je docela povedených ale to je pořád zatraceně málo na film, který trvá 104 minut. Celkově se to celé snaží tvářit až moc americky a ve finále to vyznívá trapně, parodicky a nepřirozeně. Herecké výkony opět jako z prdele. Hlavně ten Kotek je tam jako pěst na oko, ten prostě hrát neumí, to je smutný, co tam předvádí. Ale upřímě řečeno jsem od toho ani nic jiného nečekal...30%

Mr. GS (2008) (pořad)

Vyčpělost, trapnost, upocenost. 10%

Experti (2006) odpad!

A pak nemá být český film v takovém stavu. Sračkoidní, stupidní a rádoby teenegerská NEkomedie, kde každá "vtipná scéna" vyznívá neskutečně trapně a herci hrají asi tak přirozeně, jako kdyby jeli půl dne autobusem a nemohli si dojít na záchod. Hanba!

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi mě provází celý můj život a doufám, že to tak bude pořád. Nedovedu si představit, že by ten seriál někdy skončil.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Pro mě je to jednoznačně nejlepší hraný seriál všech dob. U MASHe jsem proseděl snad půlku života, ale vlastně toho ani nelituju. Koukat jsem na to začal už na základce někdy cca. v 6. nebo v 7. třídě a dodneška mi tenhle seriál pomáhá zabíjet nudné večery. Úsměvný rozhodně je, že Mash vlastně běží v televizi už několik let nepřetržitě, buď na NOVĚ nebo na PRIMĚ a sledovanost to má pořád slušnou. Strašně těžko se hodnotí, čím mě ten seriál tolik zaujmul...Rozhodně je to samotné téma války, zobrazené z úplně opačného úhlu, než je tomu zvykem. Samozřejmě naprosto brilantní herecké výkony. Dále ta neskutečná síla Mashe, kterou přináší geniální humor toho seriálu, jež se zároveň mísí s vyobrazováním hrůz války. No a postava Alana Aldy. Pro mě je to nejsilnější herecký výkon, jaký jsem kdy viděl a myslím že to tak zůstane navždy. Benjamin Franklyn Pierce neboli Hawkey, podle Posledního mohykána, je společně s Margaret (Šťabajznou), Klingerem a otcem Mulcahim jediná postava, která je v seriálu od začátku do konce. Všechny ostatní postavy se vystřídají, ale kvalita seriálu se nemění. Zato atmosféra ano. Prvních cca. 60 dílů (ještě s Traperem, Henrym, Radarem, a hlavně kuním ksichtem Frankem) je, řekl bych veselejším, kdežto s přibývajícími díly a příchodem nových postav (Charles, Klinger-ikdyž ten je tam vlastně od začátku, Potter, a BJ) se seriál dosti "ztemnil", což na síle jen přidalo. Vrcholem je pro mě závěrečný dvou díl a odlet Hawkeyho helikoptérou domů, to jsem pokaždý hotovej, když to vidim. Můžu s klidnym srdcem říct, že jsem všech 257 dílů viděl minimálně 5krát a nikdy se mi to neokouká....Sakra, to jsem se nějak rozepsal, ale tenhle seriál si to asi zaslouží. Konec hlášení. Ámen. 100%

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Podle golfisty je to nejlepší film o drogách, jaký kdy viděl. Podle Pitrssse je to zdlouhavá a ultra nudná píčovina, kterou si už nikdy nepustí.