Hačikó - příběh psa (2009)

K*rva to bylo smutný. Ta Akita je tak NÁÁÁDHERNEJ pes, jednoho chci. Hachi s Gerem vytvořili dokonalý pár, na tohle se Gere prostě výborně hodí. K tomu všemu jsem si já blbec řekl, že se nebudu bránit emocím. To jsem se zas emočně protáhl. Dívat se na starého, ušmudlaného psa, jak čeká na svého 10 let mrtvého pána? Hallstrom prostě ždímá co to dá a ždímá skvěle!

VALL-I (2008)

Opět špičkovej Pixarovskej animák. Robůtek je příšerně roztomilej a hustej :-) Škoda jen, že pixarovský filmy jsou dělaný pro děti, příběh je opravdu velmi primitivní a v celém filmu padne pramálo slov, ale jinak rozhodně doporučuji.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Bravůrně sestavená parta vesnických fotbalistů, občas je to vskutku prdel. Bohužel syndrom české kinematografie je, že nemáme kvalitní herce, čili v okamžiku kdy do seriálu přijde nějaká vedlejší postava, viz. Vilhelmová, kvalita jde rapidně dolů.

Kick-Ass (2010)

Film, který uspokojí každého, ale ne každému sedí. Já jsem jeden z těch, kterému nesedí a ty 4* ze sebe prostě nevytřískám. Je to až moc velká šílenost.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Eddie Murphy je dokonale přirozenej a dokonale vtipnej :-) Společně s dvojkou nejlepší komedie vůbec!

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Další Leoneho film, který z hlavních postav okamžitě udělal legendy a na filmu je to zatraceně cítit. Oproti TnZ je to poněkud slabší, ale stalé geniální. Může vůbec ve složení Leone, Morricone, Eastwood, Wallach a van Cleef vzniknout špatný film?

Láska přes internet (1998)

Neobyčejně příjemný romantický film. Můj nejoblíbenější, převyšuje i Love Actually. Tom Hanks a Meg Ryan jsou prostě báječný pár.

Osudový dotek (2004)

Filmy o cestování v čase mě baví, je to podle mě ještě neprozkoumaný kousek filmografie, ve kterém se ještě dá přijít s absolutně originálním námětem. The Butterfly effect je asi vůbec nejlepší snímek na tohle téma, ikdyž Frekvenci si pouštím stále radši.

Nebezpečná rychlost (1994)

Film, který je skvělý do chvíle, než nad ním začnete přemýšlet. Skok autobusu, únik na poklopu, jízda na střeše metra a tak vůbec, prostě je to trochu přepísklý. Ale jinak opravdu parádní podívaná s napětím a vším co má mít dobrý akční film.

Wall Street (1987)

Skvělý film o sviňovosti, která je denním chlebem na Wall Street. Oliver Stone se filmu ujal skvěle a už se nemůžu dočkat pokračování s Shiou LeBeoufem...