Hugo a jeho velký objev (2011)

Hmm velice nudná, avšak vyzuálně vymazlená záležitost. Už dlouho sem u filmu neusnul, ale tady to přišlo hned dvakrát. Hlavní dva dětští představitelé působili neobyčejně otravně.

Anonym (2011)

Hmm nikdy bych neřekl, že je Emmerich schopný něco takového natočit. Vizuálně a technicky je to vynikající, ale sráží to nepřehlednost a skákání mezi časovými pásmy.

Ocelová pěst (2011)

Asi je už u mě trošku přerobotizováno po všech těch transformerech, ale tohle je strašná rodinná sračka. Hodně otravný rodinný film plný dobrých triků a taky nudy a nudy.

Gangy New Yorku (2002)

Jeden z nejnudnějších filmů, které jsem kdy viděl a je mi uplně jedno, že to natočil Scorsese a jaká herecká esa v tom hrají.

Noc hrůzy (2011)

Když už nic, tak aspoň Colin Farrell je skvělý a roli si pořádně užívá.

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Náhodou projíždím programy a dostanu se na Primu Cool a tam Bradley Cooper vaři, řikám si wtf? Ale je to super

Barbar Conan (2011)

Na to jak se to tváří cool (triky a stylizace fakt cool jsou) je to celkem nuda. Příběh žádný, akce mě vůbec necytla. A je to celkem škoda, protože Mamoa jako Conan obstál dobře, i když v Game of Throne jako barbar byl o poznání lepší. A ten konec to uplně zabil. To už jsem si fakt říkal WTF?? I přez všechno jsem věřil, že mi to sedne. Nestalo se.

Super 8 (2011)

Pořád mám pocit, že to bylo strašně krátké a chyběl tam lepší konec