Úplné zatmění (1995)

Film jsem sledovala v ne zrovna ideálním duševním rozpoložení a možná i tím jsem si ho tak užila. Leonardo jako Rimbaud přímo skvělý, naprosto uvěřitelný a po hodinách literatury naprosto ztotožněný s tím, co nás kdysi učili. Leonardo zraje jako víno, je čím dál lepší, ale i jeho mladé role nemají chybu. Herec na svém místě. Jediné "negativum" je dlouhá stopáž. Mám pocit, být film tak o 30 minut kratší dám plný počet.

Krvavé stopy (2004)

Film při životě udržuje pouze atmosféra. Herecké výkony nic moc a nízký rozpočet je velice patrný. Příběh sám o sobě by asi nebyl špatný, ale vadila mi jistá nevyváženost. Celkově sečteno, lehký podprůměr.

Hřbitov domácích zvířátek 2 (1992)

Celý film stojí na výkonu Edwarda Furlonga a vkusně zvolené hudby. Jednička se mi líbila, hlavně díky kvalitní atmosféře osmdesátých let, dvojka je na tom hůře. Některé záběry až moc scifi.... Poselství jedničky zachováno jen částečně, ale zas tak špatné to nebylo...

Lidice (2011)

Tento film je konečně skutečným pohledem na válečnou událost. Čekala jsem od něho hodně a dostala jsem mnohem víc. Zmítaná emocemi, jaké zahrnovaly lítost, vztek, bezmoc a pocit zmaru, jsem po skončení nebyla schopna zvednout se z kina, se slzami v očích jsem sledovala titulky dokreslené melancholicky podmanivou hudbou. Jistá syrovost filmu dodávala příval citu, který jsem ještě při sledování filmu nezažila. Paradoxem je, že to dokázal právě český film. Karel Roden naprosto hvězdný, všechno jsem mu věřila. Nevím, jestli kdy seberu odvahu podívat se na to znovu... Zdejší negativní komentáře ukazují pouze to, že ne každý poselství filmu pochopí. Dávám bez zaváhání plný počet. Klobouk dolů!!!!

Přenašeči (2009)

Tak nějak nevím, proč je tento film řazen mezi horory... Pomalé tempo a nulová atmosféra, špatně zvolení herci. Pořád jsem si říkala jsem zvědavá, o co tam půjde až se to rozjede, bohužel nerozjelo. Určitá strnulost a nudná dějové linie mě nechaly zcela bez emocí a bez nálady :( Čím dál hůř si v žánru horor vybírám a tohle bylo fakt utrpení. Podprůměr. A zřejmě se mě poslání filmu na kilometry vyhlo.

Dokonalá bouře (2000)

Úžasně natočený film, skvělé efekty, příběh plný lidskosti... Na takovéto filmy si hodně potrpím... Ten konec, ten mě rozsekal a doprovázely ho i moje slzy... Nezapomenutelný zážitel. Silné 4 hvězdy.

Wolf Creek (2005)

Lepší tři hvězdy. Měla jsem trochu jinou představu o tomto filmu, mám ráda námět skutečné události a tomuto bych skutečně věřila. Zajímavý filmek, slušná atmosféra a vkusný závěr. Byla jsem spokojená a určitě jsem film neviděla naposledy.

Pach krve 3 (2009)

Lepší než dvojka. .......... A nikdy nevěř muklovi!

Ledová smrt (2006)

Úžasná severská mrazivě atmosferická věc. Nádherná krajina hor a vhodně zvolená hudba... Ještě se prakticky nezačalo nic dít a mé vnitřnosti svazovala tíseň. Perfektní, klaním se severským mistrům hororu.

Život po životě (2010)

Na tenhle film jsem si brousila zuby už delší dobu. Od chvíle kdy jsem viděla trailer byla jsem si jistá, že půjde o kvalitu. Navíc po zjištění, že režíruje PAN Eaastwood nebylo pochyb. Už úvodní scéna slibovala skvělý záitek. A nezklamala jsem se. Trošku mi vadila délka filmu a některé scény mi přišly zbytečné, ale jinak můžu doporučit. Námět a téma filmu jsou neotřelé, bohužel se setkávají s nepochopením. Téma posmrtného žití je prostě kontroverzní. Ale film si své diváky rozhodně najde.