Kdo přežije - Afrika (2001) (série)

Může obsahovat SPOILER. Jedna ze slabších, ale co se podmínek týče nejdrsnějších řad. Žádná extra strategie, žádný extra zvrat. Oblíbení hráči: Ethan, Lex. S vítězem naprostá spokojenost, lepší to snad vyhrát nemohl, zvlášť, když vím, jaký osud ho čekal v dalším životě. Klobouk dolů, zasloužená výhra.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Vcelku slušná řada, bohužel ne příliš překvapivá. Vítězství jsem přála někomu jinému. Dala bych 3 hvězdy, zvedám díky nádherné přírodě a originálním soutěžím.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Spoiler! Spanilá jízda Russella Hantze, aneb jak to vypadá, když se multimilionář rozhodne vyhrát milion dolarů na vytření zadku a dokázání všem jaká jsou banda blbců. Sabotáže, podrazy a geniální taktika. S vítězem jsem naprosto spokojená a ty kmenovky po sloučení neměly chybu. Tuto řadu mám v TOP 5 Survivor a jsem nadšená :)

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Jedna série z TOP Survivor. Napětí od začátku do konce. S každou další epizodou mě to doslova přibíjelo do křesla. Rupert forever!

Asijský teror (2010) odpad!

Naprosto se ztotožňuji s komentářem uživatele xaver. Nekoukatelné.

Hrůza v lese (2011) odpad!

Tak toto se nepovedlo. Nejsem z těch, co se nechají varovat zdejším nízkým hodnocením /včera ještě 25%/ a vzhledem k tomu, že k hororům mám fakt blízko, šla jsem do toho. Bohužel, tentokrát jsem šlápla do hodně velkého ho***. Kde vyhrabali herce? Tlupa komediantů, kde jsem celý film vyčkávala, kdy už konečně zařvou a každá vražda byla malou oslavou. Na britský film mi kamera přišla až moc německá, dialogy nelogické, zmatené a trapné a herce nekomentuji, ten kdo je vybral by se měl jít schovat. Atmosféra nulová, hudba místy sice "vhodná" ale v konečném důsledku nula od nuly pošla. Brak, a ztracených 76 minut života. Nikdy více.

Pod horou (1982) (seriál)

Srdcovka mého dětství.