Rychle a zběsile 5 (2011)

Pro mě je tohle lehce nadprůměrný akčňák. Pokud to budu hodnotit jako pokračování čtyřech předešlých dílů, dostane se mi z jedné strany kritiky, že každý díl je originál a takhle to hodnotit nemůžu. Pokud ale budu film hodnotit samostatně, tak z druhé strany přiletí kritika, že bych musel vidět všechny díly, abych se takhle mohl rozhodovat! Nevím, první díl je prostě první díl! Tady je míň jízdy a víc akce. Jak říkám, lehce nadprůměrný film. 60%

Nexus (1994) odpad!

Bravo, potlesk, gratulace... Už dlouho jsem neviděl takovou blbost! 0%

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Nejlepší film roku 2003. Johnny Depp v roli bláznivého piráta, sexy Keira Knightley a odvážný Orlando Bloom v jednom z nejlépe natočených příběhů o pirátech vůbec! Snad nic se tomuto nedá vytknout. Perfektní scénář, kamera i herecké obsazení! 90%

Nezvratný osud (2000)

Docela známý film o tom, že když máte zemřít tak prostě raději zemřete! Pokud se Vám to nepovede, smrt si Vás stejně najde a zažijete teprve to pravé peklo. Jak řekl Zdeněk Izer ve své scénce Bača: Jednou zubatá přišla a já ji ten kožich tak vyprášil, že i kosu zapomněla!" 60%

Hannah Montana (2009)

Mladá pipinka, která si hraje na hvězdu (což pro některé je) a sere se taky do filmu + její "KAUBOJ PAPI", který se jen přiživuje na její slávě! Chápu, že polovina mužské populace by jí nejraději poskákala ale já se dívat na rozmazlenou 15ti letou holčičku fakt nechci! Jednu hvězdu za to, že když jsem se na to MUSEL dívat s přítelkyní, tak vypnuli proud! 10%

Žabákova dobrodružství (1996)

Příběh o dobru a zlu, kde se zvířata chovají jako lidé v podání jakési bajky či co. Mladý krtek, chytrá krysa, mrský jezevec, žabák trpící "automobilofóbií" a vychcané lišky. To je to co vás tady čeká. Mě osobně to moc nedalo i přes vysoké hodnocení. 60%

Muž na Měsíci (1999)

Jim Carrey mě opět dokázal nadchnout a potěšit svým hereckým výkonem. Muž na Měsíci je film o Andym Kaufmanovi, který se snažil vydobýt si slávu na pódiu. A dlouhou dobu se mu to dařilo. Příběh kde se kříží vtip s dramatem Vás jistě chytne za srdce a jen tak se nepustí! 80%

Babe - galantní prasátko (1995)

Opravdu taková ta blbost u které se člověk nemůže nesmát! Prase jako ovčácký pes, kačer, který si myslí že je kohout a blbé ovce. To je to, oč tu běží. Myslím si, že tahle specialitka od Noonana je určena všem generacím, jakéhokoliv pohlaví. 70%

Mladý Einstein (1988)

Pohodovka roku z 1988... "Smyšlený", vtipný příběh o mladém Einsteinovi, který se protlouká životem. Při rozbíjení atomu kladivem jsem skoro brečel smíchy. 60%