Sanctum (2011)

Opravdu nezáživný film o skupině jeskynních potápěčů, kteří uvíznou v podzemí bez jakékoliv naděje na záchranu. Smrt, intriky a nenávist jsou to, co tento film provádí. 40%

Muži, co zírají na kozy (2009)

Už název mě dostal. Super tajná vojenská organizace pro výcvik Jedáiů... Pokud se chcete naučit zabíjet kozy pouhým pohledem nebo běhat skrze zdi, stačí jen zaslat přihlášku. George Clooney a Ewan McGregor se výborně doplňují a chrlí jednu blbost za druhou. Dlouho jsem se takhle nezasmál. 75%

Muž, který sázel stromy (1987)

Tento příběh přímo nutí člověka k zamyšlení. Nádherně zpracované dílo o lidské dobrotě a povaze. Měli bychom se nas sebou zamyslet proč zde vůbec jsme a zdali je opravdu nutné řešit věci tak jak je řešíme v dnešní době. 90%

Zrození Planety opic (2011)

Revolucionář šimpanz Caesar nadopovaný toxickou sračkou, který zburcuje všechny opice z pavilonu C, od King Konga až po opici, která ovládá znakovou řeč. Výborný námět pro "první díl" Planety opic. Po technické a grafické stránce je to naprostá jednička. Něco tomu ale chybělo. Snad lepší konec nebo dosazení zkušenějších herců, i když tam o lidi vůbec nešlo! 75%

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Film Ace Ventura je jeden z nejlepších komediálních kusů! Každý ho snad viděl a proto není potřeba dále komentovat. 90%

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Chosé nepřijel... A jestli neumřeli, pláčou tam dodnes! 0%

Desperado (1995)

Jeden z 10ti nejlepších akčních filmů vůbec. Nikdy neomrzí a vždy uspokojí potřeby každého filmového maniaka. Banderas ve své nejlepší formě. Viděno 18x. 85%

Spanish Movie (2009)

Parodie na bázi komedie a hororových scén (např. Ti druzí, Sirotčinec atd.). Příběh je jednoduchý ale pobaví. Styl amerických parodií (Disaster Movie) se s tímto stylem nemůže vůbec rovnat! 60%

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Odpad dávám proto, že kdykoliv když jsem přišel ze školy tak hrála tahle sračka! Děkuji režisérům, že zpracovali tuhle nádhernou rodinou idylu do několik tisíců dílu... Několik let jsem neviděl televizi! 0%