Mizerové II (2003)

Akce, vtip, akce, vtip, akce, vtip. Můj názor je, že jednička se dvojce prostě nemůže rovnat! I přes vaše rozdílné hodnocení. Malý a zakrslý Martin Lawrence a namakaný Will Smith jsou ti, kteří tady šéfujou. Viděl jsem tohle snad 15x a nikdy mě to neomrzelo. 85%

Vesnice (2004)

Nevinnost a síla tohoto veledíla mě dostala. Nádherná pohádkovo-hororová s nádhernou hudbou. M. Night Shyamalan je pro mě frajer i přes některou kritiku některých lidi. 90%

Beetlejuice (1988)

Hororová komedie režiséra Tima Burtona. V hlavní roli Alec Baldwin, Geena Davis a Michael Keaton. V tomhle filmu je to opravdu silná trojka, která dokáže udržet tu správnou atmosféru i když efekty nestačí. 70%

Souboj Titánů (2010)

Rychlost děje a délka filmu ve mě opravdu vzbudila obavy a strach. Prostě jsem to zapnul a najednou jely titulky. Efekty dobré ale příběh byl opravdu moc rychlý. Nízké hodnocení filmu taky nepřidá. Ale souhlasím s jedním nejmenovaným uživatelem... Dostal jsem to co tam má být a to co jsem chtěl. Médůzu, Krakena a hrdiny. Samozřejmě se to nemůže rovnat originálu, ale nad hodnocení bychom se měli zamyslet. 60%

Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz (2011)

Tom a Jerry v novém kabátě tak jak je známe z dob minulých. Žádný stres, bez krve a sem tam úsměv na rtech. Prostě pohodička. 60%

Alizée en concert (2004) (koncert)

Tento styl hudby nevyhledávám, ale rozhodně s to dobře poslouchá. Maniaky RPGčka World of Warcraft bude jistě zajímat, že tanec Blood Elfek byl přejat právě od zpěvačky Alizee. 50%

Sepultura: Third World Chaos (1995)

DVD, které si každý pravý metalista a fanda Sepultury nemuze nechat ujít. Sbírka videoklipů a záběrů z koncertů této brazilské kapely, je jedna velká pecka. 80%

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Taková ta americká idylka ze střední školy. Všichni umí zpívat nebo na něco hrát, všechno je tak nádherné a sladké až se nám z toho kazí zuby! Chyběla tam ještě Hanka z Montany! Jinak průměrný muzikál, který ocení spíše něžnější pohlaví. 50%