Sin City - město hříchu (2005)

Uzasna podivana jak po vizualni strance, tak po te herecke, ma to hloubku, ma to smrnc je to krute cool, povedeny soundtrack, proste dobre odvedena prace.

Expendables: Postradatelní (2010)

Zbesilej, popcornovej, americkej akcnak plnej pjesti a efektnich vybuchu s laksnim pribehem a aby toho nebylo malo tak ten udesne sladkej happyand, to me fakt dostalo na kolena. Sice se to jmenuje postradatelni ale ja sem nikoho nepostradal, tim chci rict ze troska dramatu by tomu neskodila. Libil se mi Lungren(zaporne role mu jdou) a taky Mickey Rourke ktery tam mohl mit mnohem vice prostoru, skoda. Teda po poslednim rambovi, ktery byl mimochodem famozni sem toho od Staloneho cekal mnohem vice, pro mne sklamani.

Repo Men (2010)

Ta zaverecna bojova scena byla famozni.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Jednoznacne nejslabsi dil trilogie, ocividne dosly originalni napady, delane az moc pro deti na muj vkus, postradal sem Rachel Weisz a Imhotepa.

Robin Hood (2010)

Tento film je pro me sklamani roku 2010. Mdly, celkem absurdni pribeh, ale hlavne senylni bojove sceny, Ridlly asi zacina starnout.

Poslední Mohykán (1992)

toto je pro mne srdcova zalezitost, excelentni herecke vykony a famozni hudba.

Čelisti: Pomsta (1987)

kdyz uz nic tak se clovek alespon zasmeje te stupidite.

Hlubina (2002)

dostala me ta vlhka, uzavrena vrzajici atmosfera tohoto jinak celkem prumerneho hororu

Úsvit mrtvých (2004)

Jeden z nejlepsich zombie hororu, dobri herci, skvele zrezirovano, uzasna atmosfera, v neposledni rade soundtrack a nesmim opomenout vymecne bonusove materialy na originalnim dvd, proste nezapomenutelny zazitek.

Dračí války (2007)

velke sklamani, nezazivne becko a k tomu vsemu priserni herci.