Kronika mutantů (2008)

dobri herci, zajimavy scenar a presto vizualne nezajimavy a nudny snimek, proste velice spatne natocene, nuda, nuda, nuda

Mlha (2007)

skvele sem se bavil

Vánoční koleda (2009)

Zemeckise i Carreho mam moc rad takze sem se na tento film velice tesil ale krom lehce ponure atmosfery zymniho londyna mne to velmi sklamalo, snad ani jednou sem se nezasmal a strasne sem se nudil ke konci uz sem si vazne pral at to zkonci.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

velice kvalitni podivana, vyborni herci, spousta akce a napeti

I Love You Phillip Morris (2009)

Bavil sem se od zacatku az do konce, nektere lechtivjejsi sceny mi nedelali moc dobre, nicmene bylo to vyborne zahrane a kvalitne natocene takze u me dobry.

Iron Man 2 (2010)

Ocenuju vykony jak Downeyho tak Rourka ale jinak to pro mne bylo sklamani, celkem vlacnej pribeh, proste nema to takovej smrnc jako jednicka.

Babe (1992)

John Goodmen zahral dobre, melo to i zajimavy dej, v celku povedena autobiografie jedne basebolove legendy, ale nemuzu se zbavit dojmu ze to bylo proste spatne natocene, dojemne sceny proste nebyly tak dojemne jak mely bejt a celkove to nemelo ten spravnej smrnc jaky by si tento film urcite zaslouzil.

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Tady se nakej silenej sci-fi fanda pokousel kopirovat jumanji ale moc semuto nepovedlo, jinak je to misty celkem zabavne a dobre natocene, solidni rodina podivana.

Super Mac (2010)

Oddechovka, nasmal sem se u toho ale podruhe bych to uz videt asi nechtel.

Šňup (2002)

Trosku, chaoticky presto koukatelny pribeh, mel sem s toho pocit jakobych i ja si neco snupnul.