Mise (1986)

co dodat velice dojemny pribeh

Všemocný (2011)

tak sem se k tomu po dlouhe dobe konecne odhodlal a musim rict mile me to prekvapilo

Jako štvaná zvěř (1995)

akcnarna ze stare skoly ve ktere pobiha Cindy Crawfordova v tilecku bez podprdy co dodat uz jen kvuli tomu to stoji za shlednuti

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Prijemne stravene 2hodky, nenudil sem se, ale nemelo to takovou stavu jako puvodni trilogie, chybela mi tam napr. zabavna piratska dvojka dlouhan a tlustoch a Rush trochu vymeknul. Verim ze v pristim dile to bude lepsi.

Thor (2011)

Trochu me mrzi ze tam Jeremy Renner nedostal vice prostoru

Rychle a zběsile 5 (2011)

viborna akcni podivana hlavne zasluhou Dwayna a Vina. pripadalo mi to spise ze by se to melo menovat Dominico partaci po vzoru Dannyho partaku :)) vadil mi na muj vkus zbytecne roztahany happyand a taky as nesmyslne prehnane veci kdy dve auta tahaji pres cele mesto 10tunovy trezor a pak s nim jeste rozmasiruje vsechny benga v okruhu 100mil, anebo kdyz se ti dva hlavni protagoniste silene zrubaji(mimochodem skvela scena) ale o par hodin pozdeji nemaji na ksichte ani sram? no ale kdyz to clovek vezme s veeelkou nadsazkou tak je to senzacni podivana plna akce, hezkejch lidi a aut, urcite mnohem lepsi nez predesle dily kromne jednicky samozrejmne.

Ip Man (2008)

velmi hezka prehlidka bojoveho umeni i pribeh mel smrnc

Krvavý potok (2009)

Dalo se to zhlednout melo to celkem svizny dej ale napeti takrka nula a nakonec mi to cele pripadalo jako kdyby to mel byt prvni dil nakeho strasidelneho serialu.

Pohřben zaživa (2010)

Originalne reseny filmek, bylo to napinave a melo to koule ale k lepsimu hodnoceni, pro mne musi byt vice nez jeden herec prkna a hlina

Neznámý (2011)

Liam odvedl jako vzdy skvelou praci, take me potesil Bruno Ganz ve vedlejsi roli, bylo to velice zajimave a napinave.