Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Nemám co bych dodal. Snad jen, že ten odpad je radioaktivní!!! Zakopat 100m pod zem, včetně tvůrců seriálu.

Sabrina (1995)

Romantické komedie příliš nemusím,navíc vedle mě seděl milenecký pár a dělali tam bůhví co:-) Takže jsem se ani nemohl soustředit na film.

Na samotě u lesa (1976)

Myslím, že bych se opakoval. Všechno tu už bylo řečeno. BRAVO!!

Rozmarné léto (1967)

Moje nejoblíbenější scéna je s "kouzelným" dědečkem Bohušem Záhorským. "Vidíte, já vám to říkal..."

Postřižiny (1980)

Krásné exteriéry, skvělá hudba a atmosféra začátku minulého století na člověka dýchne pohodou. O hereckých výkonech nemluvě. Jiří Menzel uměl.

Konec starých časů (1989)

Film, který můžu vidět kdykoliv a kvůli němu už jsem byl asi 3x na zámku Krásný Dvůr:-) Doporučuji jak film, tak zámek a park. Výkony všech herců, i v těch nejmenších rolí jsou bravurní. Za zmínku stojí např. František Řehák,který sice skoro nemluví,ale stačí sledovat jeho výrazy ve tváři - mluví za vše.

Slavnosti sněženek (1983)

Musím dát "plnou". Ten film mě vždycky bezpečně rozesměje,ale na konci i trošku rozesmutní. Bohužel všechno není v životě jen růžové. Hrabal to uměl napsat a Menzel natočit.

O buchtách a milování (1986) (TV film)

Kdyby tak člověk mohl celý život ležet na peci a žrát buchty:-) Jenže to by mě ta pec asi brzo neunesla.

Planeta opic (2001)

Film sice nedosahuje kvalit první Planety opic, ale rozhodně má něco do sebe. Wahlberga mám rád, i když se v tomto filmu moc nevytáhl. Ale masky a efekty se musí nechat,že mají skvělé. Jen ten konec mi tam nějak neseděl.

Vrchní, prchni! (1980)

Kde jsou ty časy, kdy se točily takové krásné, vtipné komedie. Josef Abrhám je prostě nepřekonatelný.