Přepadení v Pacifiku (1992)

Steven Segal jako bývalý člen Navy Seals, který skončil v kuchyni bitevní lodi poté co zbyl nadřízeného.... Jeden z těch filmů, které mě baví i po všech těch letech. Top.

Test (2003)

První cca 1/2 filmu je skvělá. Následuje zbytečně komplikovaný, lépe řečeno zmatený scénář... konečné scény to trochu napravily.

Ip Man (2008)

Prakticky dokonalé. Ačkoliv se jedná o drama, místy je velmi dobře odlehčené, zejména díky manželce Ip Mana. Velmi povedená je také hudba - zejména v závěrečném souboji.

A-Team: Poslední mise (2010)

To co jsem čekal, to jsem dostal a v pěkném balení s hezkými efekty. Hanibal a B.A. nezklamali.

Romper Stomper (1992)

Jako kdyby se někdo ožral a dal si hromadu kubánských lysohlávek. Sorry ale takhle fakt ne.

Povinnost a čest (2012)

Velmi pěkný náborový film navy seals. Hned bych se přihlásil.

Ali (2001)

Smith bezesporu uměl velmi věrohodně stvárnit tu opovážlivou velkohubost, aroganci, která byla Casiu Cleyovi opravdu vlastní. V tomto ohledu perfektní. Bohužel, sociální rozměr už trochu pokulhává - vykreslení vztahu s MALCOLM X je opravdu směšné - to už to tam neměli dávat vůbec. Průměr... a poslední rovina je samotný box: zde, přátelé, je třeba říct, že jsem snad neviděl jediný film o boxu, kde by byl box dobře udělaný.... Sečteno a podtrženo - 50%.

Počátek (2010)

Nesmysl vystavěný na efektech. Odeberte geniální hudbu Zimmera a zůstane vám sci-fi srágora. Nemožné se tomu nesmát. Dobře to například ztvárnili v jedné episodě South Parku, která se jmenuje Insheeption.

Shutter (2004)

Pomsta šílené bejvalky, která při páření zabije samečka. Thajský gangbang? Pokud film měl nějaký potenciál, postupně je zdecimován a nezbude nic..naprosto nic.