Rezistence (2015)

První díl nebyl žádné veledílo, ale dalo se na to koukat. Tohle, na druhou stranu, je strašná sračka s nulovým dějem. 20%

Žít po svém (2005)

Nuda, klišé.. nehrát v tom hvězdní herci, zapadlo by to jako tuna jiných podobných filmů.

Sherlock (2010) (seriál)

První dvě sezóny skvělé. Třetí se bohužel moc nepovedla a působí divně - žádný pořádný případ, žádný pořádny záporák a celé se to snaží o nějaký vtipný nádech, což se moc nedaří. 1. a 2. sezóna - 5*, 3. sezona - 3*

Pán času (2005) (seriál)

Vynikající seriál. Nejlepší díly s doktorem D. Tennanta. Po jeho odchodu ze seriálu šla kvalita mírně dolů, ale i tak je to pořád nadprůměrný seriál.

Ostrovní zprávy (2001)

Relativně nudné a pomalé drama. Dobří herci to bohužel nemůžou zachránit.

Escobar - Paradise Lost (2014)

První půlka celkem nuda, druhá začně mít nějaké tempo, ale je to celkově takové nijaké. O událostech a postavě Escobary nic nevím, takže to celkem taky trochu ubírá na atmosféře.

Paddington (2014)

Zklamání. To nejlepší bylo v trailerech, poetika světa mi moc nesedla a celou dobu mě strašně iritovalo, že prostě "mluvící medvěd ve městě a všichni jsou s tim OK". 50%

Smrt on-line (2008)

Těžký průměr, neoslní, nenadchne. 50%

Devátá brána (1999)

Námět nebyl špatný, ale neuvěřitelně nudné zpracování a přepálená stopáž to posílá silně dolů. Depp zachraňuje co se dá, ale nestačí to.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Pro dvou dílech končím.. strašná kravina. Celé se to tváží hrozně vážně, ale dialogy jsou příšerně stupidní a nechtěné vtipné. Astrologie je tam asi jen aby to "lépe vypadalo" ale ve výsledku je směšná, absolutně k ničemu a wtf lol. Proti loňským případům prvního oddělení jasná sračka. 20%