Piraňa 3DD (2012)

Podívaná to byla vskutku parádní, ale pouze na krásné ženské těla. Film bych zařadil na úplné dno a Hasselhoff tomu spíše uškodil než prospěl. 20%

Utržený ze řetězu (2005)

Opravdu povedený akčňák, kde je Danny vychováný jen pro účel rvaček a ostaní věci mu nic neříkají, alespoň do doby než narazí na slepého ladiče pián a jeho dceru, kteří mu ukáží, že život lze žít i jiným způsobem. Pro mě příjemná podívaná s dobrými hereckými výkony v podání Morgana, Lia a Hoskinse. 80%

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Příjemná rodinná pohádka na kterou se s chutí znovu podívu. Nedosahovalo to kvalit prvního dílu, kdy Petra Černocká byla ještě mladá holka, ale i tak jí dobře nahradila její filmová dcera malá Saxánka. 50%

Bowling for Columbine (2002)

Mooren se nám snaží ukázat američany, kteří jsou spjati se zbraněmi, tak jako češi s pivem. Ukazuje zde, jak má Amerika nesmyslné zákony a získání zbraně k životnímu pojištění, nechávám bez komentáře... 80%

Šéfové na zabití (2011)

Příjemná oddychovka, Aniston byla opravdu skvělá(hlavně vizážově) :-), můj oblíbený herec Spacey tu zahrál roli záporáka, která mu taky sedla a o vtipné zápletky nebyla nouze. 68%

Prometheus (2012)

Zas tak moc jsem od toho nečekal a přesně to i tak dopadlo, atmosféra byla znamenitá, děj slabší a 3D efekty katastrofální, bohužel vyšší hodnocení nedám. Zlaté staré díly... 67%

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Tentokrát to bylo hodně slabé, humoru tu bylo poskromnu, pobavila snad jen malá holčička, která omylem vyzkoušela pár drog :-) Čekal jsem o hodně víc, pro mě podprůměr 35%

Insomnie (2002)

Kvalitně natočená kriminálka v čele se skvělým Al Pacienem a neméně dobrou Hilary Swank. Will Dormer trpí nespavostí díky celodennímu světlu a začíná z toho šílet, navíc ho vydírá vrah mladé dívky, že ho přistihl při náhodné střelbě do svého kolegy, který zemřel. 80%

Narostl mu hřebínek (1987)

A panu Holátkovi konečně spadl hřebínek. Klenot české krátkometrážní animace s výborným vypravěčem Zdeňkem Svěrákem. 90%