Žena v černém (2012)

Radcliffe přesedlal z čarodějnické ságy do hororu a myslím si, že mu tohle prostředí sedí. Těchto typů filmů už bylo natočeno nespočetně, a proto hodnotím průměrně.Žádné velké překvapení se neodehrálo a děj byl spíše slabší, pro mě 55%

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

V prvé řadě musím vyzdvihnout výbornou hudbu(hlavně v úvodu). Z filmu mám divné pocity, chvílemi jsem měl chuť to vypnout a pak jsem se zase dost bavil. Zbytečné mě přišly samurajské citáty, které film často přerušovaly, bez nich bych to viděl kladněj. 55%

Ranař (2011)

Já jako velký hokejový fanoušek dávám 4hvězdy, ta odhodlanost Glatta, který by za svůj tým obětoval i život, byla prostě parádní a já se velice bavil. 70%.

Moulin Rouge (2001)

Muzikál se vším všudy, plný výborných hereckých výkonů, emocí, lásky, sentimentu. Úžasná podívaná. 80%

Sám ve stěně (2009)

Člověk, který sóluje stěny bez jištění lanem zaslouží respekt, obzvlášť když se jedná o stěnu vysokou 610metrů. 60%

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Hodně silný dokument o situaci vyvržených dětí, které už od ranného věku musí přežívat v ulicích Mosky bez dozoru rodičů, či dospělých. Alkohol a čichání lepidla tu je na denním pořádku. Film je zdrcující, mrazivý a člověk si v tuto chvíli uvědomí, že své problémy nejsou nic oproti těm, jaké mají děti v Rusku. 85%

Imigranti (2008)

Imigranti Joška s Vladislavem přijeli do Ameriky za lepším životem, ale neměli to tak jednoduché jak si představovali. Film měl okamžiky, při kterých jsem se dobře zasmál, hlavně pár dobrých hlášek, ale mohlo jich být víc. Zlatý střed, který nenadchne ani neurazí 55%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Škoda mluvit, nechápu jak taková pitomost může mít, tak vysoké hodnocení. 20%

Hostel III (2011)

Třetí Hostel byl podle mě slabší než dva předešlé. Film o mučení, kde by jsme děj těžko hledali mě nijak zvláště nezaujal, ba naopak spíše nudil. 25%