Cesta do středu Země (2008)

Tak tenhle film bych chtěl vidět v IMAXu. To by pravděpodobně moje hodnocení bylo vyšší, protože by tenhle snímek určitě nabral úplně jiných rozměrů. Škoda no, ale i tak jsem se dobře bavil a mimochodem Anita Briem je celkem sexy.

Neviňátka (2008) (pořad) odpad!

A nejhorším pořadem roku 2008 se stává ... chvíle napětí ... NEVIŇÁTKA !!! Nechapu jak tohle mohlo vůbec někoho napadnout ... škoda více slov !!!

Babylon A.D. (2008)

Vin Diesel je prostě cool (mám některé jeho filmy v oblibě hlavně díky němu), jenže to je asi jediné cool k tomuhle filmu. Začínalo to velmi slibně, říkal jsem si, že je to takový Children of Men v Rusku. Jenže pak je děj tak blbě znova přestříhán, pravděpodobně někým úplně jiným, který dostal za úkol ho zkrátit na určitou délku, a který vůbec neví o co ve filmu mělo jít. Škoda. Měli nechat Kassovitze na pokoji, pak by to možná nebyl propadák a film by měl hlavu a patu. Doufám, že na dvd bude původní Kassovitzova verze.

Můj život ve vzduchu (2005)

Velmi příjemná romantická komedie s nádhernou Marion Cotillard, u které se člověk aji chvílema zasměje.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Čekal jsem od toho mnohem více a verze od Anga Leeho byla o dost lepší, i když možná proto, že jsem předtím o Hulkovi nevěděl vůbec nic a jen si půjčil film v půjčovně. Když to tak vezmu tak je to jenom obyčejný průměrný akční film. Nic víc a nic míň.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál) odpad!

Viděn jeden díl, na další se opravdu dívat nebudu, hodnocení se vztahuje k němu a rozhodně nemůžu dát větší hodnocení. A Michal Novotný mi jako IT technik vůbec nepřipadá (dobrý s ním byly rozhovory ohledně seriálu- OPRAVDU VÍ O CO GO !!!)

Comeback (2008) (seriál)

Rock a metal poslouchám, ale tenhle seriál rád nemám. Nudné a trapné.

VALL-I (2008)

Je to mnohem lepší jak Auta, ale jinak je to slabší pixarovka, protože jsem se chvílema příliš nudil, ale padající tlouštíci na palubě lodi byli fajn.