Vexille 2077 (2007)

Škoda, podle toho co jsem o tom četl to mohlo být mnohem lepší. Audio stránka dobra, ale vizuální jenom jak kdy ... Závěr: Čekal jsem od toho mnohem více,

Gekidžóban Naruto: Šippúden (2007)

Ano, nedosahuje to kvalit seriálu a není to lepsi jak první film o Narutovi a ani nedosahuje jeho kvalit, ale Naruto je Naruto a ja nemuzu jinak.

Speed Racer (2008)

Zatím hodnotím jenom dabovanou verzi, protože ačkoli na letáku z kina bylo napsano s českými titulky, tak to tam pustili s dabingem (ten ja nesnáším) a byl jsem jim znechucen ...

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Zklamání, opravdu velké zklamání. Trailery slibovaly výbornou podívanou, tvůrci slibovali, že to bude temnější a akčnější jak první díl, ale skutek utek. Vyměnili akorád křiklavé barvy a nahradili je černou, přidali kopu stupidních dialogů, ale nekteré pro mě byli aspoň vtipné, i když to asi nebyl jejich záměr, dále natočili více scén v noci (asi aby podpořili temnou atmosféru), Lucy a Susan se pomalu nedaly překousnout a ostatní byli průměrní, chvilema podprůměrní ... a takhle bych to mohl popisovat déle, ale je to myslím zbytečné. A za co vlastně dávám hvězdičky ? Jednu za triky a druhou za krysy, ty byly aspoň vtipné.

Kumo no mukó, jakusoku no bašo (2004)

Yeah ... !!! Výborné scifi s nádhernou audiovizuální stránkou. Škoda jen, že jsem se občas strácel v ději.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Jako malý jsem si nemohl nechat uniknout ani jeden díl :-) .

Wolf's Rain (2003) (seriál)

Ze začátku jsem moc nechápal, na co jsem se díval, jenže pak mě to upoutalo a už jsem pouštěl jeden díl za druhým. Skvělá animace, skvělá hudba, skvělý příběh ... a takhle bych jěště nějakou chvíli mohl pokračovat, ale je to myslím zbytečné. Jediná vada na kráse tohohle anime jsou díly 15-18, což jsou opakovací.