RocknRolla (2008)

Ritchie je zpátky. Sice ještě ne úplně, ale je na výborné cestě.

Ip Man (2008)

Já tenhle typ filmů prostě zbožňuju, hudba, atmosféra, dokonce i nějaký ten vtip se tam najde, herci, výprava ... atd. takhle bych to mohl popisovat ještě dlouho, ale myslím, že je to zbytečné. Lepší je se na to podívat. Při srovnání s Fearless musím uznat, že jsou na stejné úrovni.

Origin: Spirits of the Past (2006)

Skvělý začátek vystřídala průměrná prostřední část. Jenže konec byl zase skvělý. Ve výsledku je to velmi dobrý snímek se skvělou audiovizuální stránkou. Ta hudba tam byla opravdu výborná.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Humornou, lechce romantickou a volně plynoucí první půlku vystřídá lehce vážnější, ale humor se tady také najde, více romantičtější a také volně plynoucí druhá čast. Obě tyhle části fungují na jedničku a vůbec nevadí pomalé tempo filmu, jenže pak přijde závěr. Závěr, který ani nedokážu popsat. Chtěl jsem napsat nějaké ódy o tom jak je nádherný a podobně, jenže kdykoli si ho vybavím ztratím schopnost vymyslet něco výstižného, něco čím bych ho popsal.

Perfect Blue (1997)

K tomuhle snímku mám jen dvě slova : "TY KRÁVO !" ... 9+/10.

Cheonneyonyeou Yeoubi (2007)

Nepřišel jsem tomu tak moc na chuť jak jsem očekával. Po chvalozpěvech tady na csfd jsem se na to opravdu tešil, ale upřímně jsem se pekně nudil. Audiovizuální zpracování je výborné a příběh mě už od začátku lákal, ale výsledek je takový nemastný a neslaný, nebýt těch nádherných animací tak jdu s hodnocením ještě níže.

Šepot srdce (1995)

Dlouho jsem se rozhodoval jestli nemám dát 5*, ale nechal jsem si to uležet v hlavě. Tenhle film obsahuje totiž chvílema nudnější části a díky tomu vás to na chvíli vytrhne z atmosféry. Ve výsledku vás to ničím neohromí(jak to býva u Miyazakiho), ale také ani neurazí a vy si jen užíváte krásný příběh.

Dvě tváře lásky (1996)

Že já tu televizi během vánočních prázdnin vůbec zapínám. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že jsem to nevypl a nechal běžet dál.

Menší zlo (2006) (TV film) odpad!

Název filmu je zavádějící. Je to opravdu velké zlo. Nekoukatelná blbost jak od Uweho.

Smršť (1996)

Nemastná a neslaná romantická komedie, u které jsem se občas jenom pousmál.