Země v ohrožení (2005) (TV film) odpad!

Proč mi to tak připomínalo film The Core ? odpověď všichni znáte. Nic originálního jsem neviděl (když už vzali kostýmy z Jádra, tak je mohli aspoň trochu více změnit) a nechápu jak se tohle může někomu líbit.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Výplach mozku. Divím se, že na to rodiče nechavají koukat své děti.

Redakce (2004) (seriál)

Ale jo, jako vyplnění nudy po praci je to koukatelné.

Kaleido Star (2003) (seriál)

Vubec mě to ničím nezaujalo a to jsem zkoukl 2 díly (protože nic jiného v TV nebylo).

Seznamte se, Joe Black (1998)

Zase mě po čase nějaký snímek totálně dostal. Jsem úplně emocionálně vyčerpán. Dokonce teprve až těď při psaní komentáře jsem si všiml, že film má 178 minut. Vůbec jsem si to během sledování nevšiml a také až teď si uvědomuju, že venku už není světlo ale tma. Kompletně mě tenhle film pohltil, vtahl do sebe a nepustil, a já si jen vychutnával jeho atmosféru, příběh, hudbu a také herecké výkony (Brad Pitt s Anthony Hopkinsem jsou naprosto dokonalí a Claire Forlani je naprosto okouzlující). A na konci mi dokonce ukápla i slza a dlouho budu vzpomínat na tenhle zážitek .

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Je to sice slabší než předchozí díl, ale stále je to Futurama. Takže pro fanoušky povinnost !!!

Polibek draka (2001)

Sice není po příběhové stránce nějak zvlášť originální a objevuje se tam řada už ohraných klišé, ale díky Jetovi je to dobrá podívaná.

Suprhrdina (2008) odpad!

Nekoukatelná blbost. Snažil jsem se ale opravdu to nešlo. Nic mě v tom nezaujalo a je mi moc líto Leslieho, že se objevuje v takových stupidních slátaninách.

Agent Orange (2004)

Jednoduchá šílenost ala Tony Scott. Taková šílenost se ani nedá dobře popsat.

Šílený Max (1979)

Káááry meli fakt dobrý :-) !!!