Zakázané království (2008)

Zklamání. Jedno velké zklamání. Potenciál tenhle snímek měl velký, jenže špatný scénář(aspoň mi to tak připadalo), blbé dialogy a špatný režisér všechno zkazili a ani Jackie s Jetem (moji dva oblíbenci) to nezachránili. Škoda, očekával jsem, že jejich první spolupráce dopadne na výbornou. Doufám, že pokud se pustí do dalšího projektu spolu, tak to dopadne mnohem lépe. 1* za efekty, 1* za Jackieho a 1* za Jeta ... nebýt jich tak film dostane max 2*.

10 000 př. n. l. (2008)

Proč tohle dobrodružné drama na mě působilo jako velmi špatná komedie ? V čem se stala chyba ? Tenhle snímek měl rozhodně větší potenciál. Škoda, čekal jsem od toho mnoho více a jednu * dávám jen za efekty(šlo vidět kam šly všechny ty prachy).

Hello, Friend (2003)

Vcelku zajímavý počin. Sice jsem všemu nerozumněl, ale i tak se mi to líbilo.

Samurai Champloo (2004) (seriál)

Nejen totální oddychovka, ale i totální nářez. Výborné anime (sice nemá na mé nej anime), u kterého se opravdu nudit nebudete.

Pokání (2007)

Tohle se nedá popsat pár slovy, ale také by se o tom nemělo moc rozepisovat. Tohle se musí vidět. Tohle je totiž velmi citlivý snímek se silným příbehem, který vás pohltí už v úvodních minutách a nepustí do konce. Mě naprosto dostal. 9,5/10.

Sláva (1989)

Mno tak tohle je oříšek ohodnotit. Je to výborný film, jenže má i hluchá místa, díky kterým musím snížit své hodnocení. Jinak hudební doprovod je vynikající.

Neviditelný cíl (2007)

Zajímavý počin. Hodně akce, hodně střelby, ale občas i hodně nudy. Normálně bych takový snímek hodnotil 3*, ale díky zavěrečné akci, která je hodně "našlapaná" hodnotím 4*. 7/10

Úhel pohledu (2008)

Popcornový snímek, který mě naprosto dostal. Obsahuje sice pár klišé, ale kvůli svému tempu, zběsilé akci a výborné kameře, které film má, tak vám nebudou vůbec vadit a budete si film užívat od začátku do konce.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Chytlavý a dobrý seriál jenže, 1 série je za 5*, 2 už je horši, ale stále dobrá takže za 4*, ale 3 už hodně upadá a některé díly jsou tak nudné, že to raději vypnete takže slabši 3*. Doufám že stávka tomu pomůže a dalši díly budou lepši. Třetí série nedokoukaná. Viděl jsem pár dílů z novějších sérií a nepřišlo mi to vůbec vtipné. Škoda.