Ghost in the Shell (1995)

Zatím nemůžu hodnotit jinak. Chce to ještě minimálně jedno zhlédnutí, protože je to celkem složité a zaměrně chaotické, takže jsem se chvílemi ztrácel a nevěděl co se vůbec přede mnou odehrává. Jinak příbeh(tolik filosofie jsem nečekal) a audiovizuální zpracování nemá chybu.

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007) odpad!

Behem pul hodiny co jsem se na tohle koukal jsem se ani jednou nezasmal a ani jeden naznak tam nebyl. Trapne sceny, trapne vtipy a trapne vlastne vsechno okolo. Za co ? Proc takove snimky vznikaji ?Od rezisera Orange County jsem cekal mnohem, mnohem vice. A herci ? Johna jsem mel jeste do nedavna za seriozniho herce, jenze v posledni dobe uz ho za nej nemam.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Tohle presne jsem ocekaval. O dost horsi jak prvni dil (snad nebudou natacet dalsi). Vydrzel jsem se koukat 45 minut a behem nich jsem se spise smal. Smal jsem se vsemu a to asi nebyl zamer reziseru a hercu a vubec nedokazali udrzet nejakou atmosferu. Jen lituju ze jsem si nepustil jiny film, protoze tohle byla zbytecna ztrata casu. Nemuzu hodnotit jinak.

Ve jménu krále (2007) odpad!

Musel jsem to v průběhu vypnout, neboť toto je nehorázná kravina, která je příšerně natočená, se špatnými efetky a i masky s kostýmy jsou otřesné. Jenom škoda těch herců, takhle si kazit pověst, protože jejich výkony byly příšerné. Nelze hodnotit jinak.

Jumper (2008)

25%.Od rezisera The Bourne Identity jsem cekal mnohem vice a trailery me cekani jeste zvedly a navnadili me. Jenze kde se stala chyba ? Hayden Christensen neumi asi hrat nebot jeho vykon je tragicky a vyborne ho zastinil a prehral Jamie Bell, Samuel L. Jackson s bilymi vlasy pusobi zase prilis komicky a neveryhodne na to ze hraje drsnaka. Jeste ze tam byla krasna Rachel Bilson na kterou se dalo koukat Zaverem jenom reknu ze je to naprosta blbost zabalena v peknem vizualnim kabatku.

Hellsing (2001) (seriál)

Skvělá atmosféra, audiovizuální zpracování a velice zajímavý příběh.

Tahle země není pro starý (2007)

Zajimavy snimek. Opravdu velice zajimavy snimek, ke kteremu toho nejde az tak moc rici. Atmosfera vynikajici, zmateny jsem behem filmu byl poradne, skoda ze jsem se koukal az tak pozde vecer, protoze jsem byl ke konci uz tak ospaly, ze jsem konec celkem nepochopil. Ale aspon mam duvod se na to kouknout znovu.80%