Pan Včelka (2007)

Během první půlky hodně zajímavé, jenže pak už se vše řídí podle známích standartních klišé. Škoda mohlo to být mnohem lepší. Ale jako večerní podívaná k televizi to není špatný.

Volání o pomoc (2007)

Konecne aji Sandler ukazal, ze umi dobre hrat. Vyborny snimek. 8/10.

Elfen Lied (2004) (seriál)

Tohle anime me ze zacatku vubec nezaujalo, ale nebylo co jineho delat tak jsem se koukal dal a udelal jsem dobre. Cele se to rozjede az po pulce a pribeh vas vtahne a uz nepusti. Sice hudebni zpracovani me jako u jinych anime nejak zvlast nenadchlo ale dulezity byl pribeh a atmosfera.

Sejmi eso (2006)

Zadny velky prekvapeni a zadny velky zklamani. Proste popcornova zabava vecer pred televizi kdy se vam uz nechce premyslet a radi se odreagujete nekdy u nejakyho akcnaku.

Devítky (2007)

Ze zacatku jsem si myslel co to je za blbost. Pote proc to nema sviznejsi tempo ale nakonec me tiziva atmosfera s podmanivou hudbou naprosto dostala. A zaver ? takovy jsem opradu necekal a take jsem necekal ze Ryan Reynolds nekdy dokaze tahkle hrat.

Princezna Mononoke (1997)

Můj nejoblíbenější a pro mě i nejkrásnější Miyazakiho film. Co více dodat ?

Válečníci (2007)

Po vynikajícíi první pulce bohužel přichází druhá, která mi přišla příliš zmatená a v ději jsem se ztrácel. To ani skvelé herecké výkony nedokáží zachránit. 3* dávám za bitevní sceny a za hlavní hrdiny. Škoda té druhé půle.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

John Rambo je zpatky a v plne krase. Po Rockym (ktery se mi michododem take libil) prichazi Sly s Rambem, ktery dokonce dosahuje kvalit prvniho dilu. Bravo !!!

Howlův kráčející hrad (2004)

Tohle se nedá popsat slovy. Příběh, atmosféra a audiovizuální zpracovaní nemělo chybu a vše je naprosto vynikající. Anime já prostě můžu. A tenhle snímek je můj 2. nejoblíbenější od Miyazakiho.

The Hire: The Follow (2001)

Krasna atmosfera, s vybornou hudbou ... jenze reziser by potreboval mnohem vice casu ...