Klub rváčů (1999)

Pomaly rozjezd, ktery se pak tak zrychli ze jsem ani neotrhl oci od obrazovky a hltal kazdy okamzik filmu a neotrhl od nej oci. Dva vynikajici herci pod taktovkou skveleho rezisera... a ten zaver jsem opravdu necekal

Shrek Třetí (2007)

Trailer jsem hltal a pln ocekavani jsem sel do tohohle snimku,ale proc vsechny vtipne sceny z traileru jsou hned na zacatku ?To nedava smysl. Bohuzel tenhle snimek naprosto postrada vse co mel nabizet. U predeslych dilu jsem se smal a tady jsem se ztezi 2x zasmal. Postavy ztratily sve kouzlo a puvab a uz to nezachranuje ani kocour, ktery mi byl dokonce v nekterych scenach neprijemny. Hudebni doprovod nevim jak ziskali ale vubec se mi k tomuto snimku nehodil a myslim ze by se za nej studio melo stydet. Jediny klad vidim jenom ve vizualnim zpracovani za ktery nakonec davam dve *. A budu jeste uvazovat jestli ma cenu po takovem to trapnem zaveru tesit a nasledne zkouknout dalsi dil.

Odstřelovač (2007)

Tak podival jsem se az do konce ale ocekaval jsem mnohem vice a taky tento snimek toho mohl mnohem vice nabidnout potencial mel velky. Ale zas takova tragedie to nebyla a aspon to byla takova ta podivana pred spanim.

Elizabethtown (2005)

Velmi netradicni romanticky film , ktery me svou netradicnosti naprosto zaujal tak, ze jsem hltal i na podruhe kazdou minutu filmu.

Kauza CIA (2006)

Na tenhle snímek jsem se těšil, ale když jsem si ho pustil, tak jsem celý film na něco čekal. Na něco zajímavého. Režie a herecké výkony nejsou špatné, ale je to obyčejná nuda. Nevyvolalo to ve mně žádné napětí, čekal jsem alespoň jednu malou akci, zvrat, prostě něco, co by mě chytlo, ale ničeho jsem se nedočkal.Nevím, možná jsem příliš přísný, ale opravdu jsem se u tohohle nudil a nechápu jak jsem to vydržel až do konce. Veliká škoda. Očekával jsem od toho mnohem více.

Království nebeské (2005)

Toto je film, který můžu pořád dokola a nic mi ho zatím nezkazilo a s rozšířenou verzí získává dalších rozměrů. Jasně má pár chyb, ale který film nemá? Skvělá kamera, režie, výprava, atmosféra a dokonce i Orlando Bloom ukázal, že umí hrát a Eva Green je ve filmu k nakousnutí.

Dokonalý trik (2006)

Vyborna rezie, vyborny pribeh, vyborni herci.....proste vyborny film

Góóól! II (2007)

Hodnoceni bylo tezke .... byl videt mensi upadek oproti jednicce ktera se mi moc libila, ale take tenhle snimek splnil ma ocekavani protoze podivat se na filmovou pohadku o fotbale neni na skodu. Jedine v cem me film zklamal byla automobilova honicka. Uz vidim jak tak maly kluk z chude ctvrti umi ridit takove auto a tak si to dava. Mno ale plusu je vice a uz se tesim trojku protoze tahle oddychova zabava v zadnem pripade neuskodi.

Sexbomba od vedle (2004)

Výborný snímek se skvělým hereckým obsazením. Co dodat? Očekával jsem sice B-čkovou slátaninu bez hlavy a paty, ale ve výsledku je to A-čková komedie, která mě ani po x-tém shlédnutí nenudí.

Obchodník se smrtí (2005)

Bravo ! Vynikajici film se skvelym hereckym obsazenim i vykony....