John and Karen (2007)

Myslím, že na prvý pohľad to nedopne každému o čo tam ide, ale posledná veta tučniaka to všetko vysvetľuje.

Sucker Punch (2011)

Čakali ste viac ? A čo viac ? Že sa tie dievčatá vyzlečú ? :D:D:D Nebuďte smiešny... Ja som čakal vizuálnu 2D dokonalosť a dostal som ju. Niekto pri vizuálnych efektoch zatvára oči a potom sa čuduje, ako to iní mohli hodnotiť piatimi *. Áno, uznávam, scenár nebol najlepší, ale o scenári tento film nie je. Vraví sa : “ 100 ľudí 100 chutí “ , ale Sucker Punch si odpad rozhodne nezaslúži. * Btw: 1.)Skôr než sa rozhodnete ísť do kina, pozrite si trailer. Na to predsa sú. 2.) Pochopte konečne, že takéto filmy sa na 15“ notebookoch v R5 kvalite nepozerajú !

Světová invaze (2011)

Akciu to malo podľa mňa zvládnutú na výbornú, a hlavne kvôli nej som sa na Svetovú inváziu tešil najviac. Tie nadľudské stroje a ufónci sa mi tiež páčili. Popravde musím súhlasiť aj s tým, že pomerne dosť blbých pripomienok sa tam určite nehodí, dokonca to dosť zosmiešňuje a celý film stráca na akej takej vážnosti. Čo si pamätám tak hlavne vety: (som zverolekárka, môj syn je vám plne k dispozícii, najodvážnejší mariňák akého som poznal, a ešte ten list pre ženu ... ), no ja osobne som nešiel do kina zamýšľať sa nad ich slovami, ale vychutnávať si "killovačku" s ufónmi.

Jackass 3 (2010) odpad!

Tak takéto filmy väčšine ľuďom chýbajú?, alebo ako mam rozumieť tak vysokému hodnoteniu? Nezaujalo ma na tom nič. Celé to je nechutné, odporné, humusácke, ponižujúce, primitívne, trápne ... atď. Nebaví ma tento humor, nebavia ma títo a ani im podobní ľudia (alebo skôr zvieratá?). Podľa mňa to nemá úroveň, no aj napriek tomu som sa rozhodol si to pozrieť, avšak keby som niektoré scény nepretočil, možno by som sa dogrcal aj ja.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Znáte takovej ten typ chlápka, co snad nikdy neudělal nic dobrýho ? a pak se diví, proč jeho život stojí za hovno? ..... Tak to je Earl. (myTOP10)

Podivní (2010)

Aj vy ste si všimli, že v 80% filmov s podobnou tematikou (či už je to post-apokalyptický svet, zombie a pod.) vždy prežije šerif ? Alebo sa mi to len zdá? Každopádne nebyť toho, že som vždy vopred vedel čo sa presne stane, mohlo to byť aj na vyššie hodnotenie.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Zombie žáner je jeden z mála, ktorý v "hororovom svete" obľubujem. Walking Dead nám ukázal, že nielen filmy s touto tematikou vedia rozbúšiť srdce a zaujať, ale aj seriál vás dokáže prinútiť si s radosťou sadnúť za TV v pravidelných intervaloch. Prepracované rozkladajúce sa chodiace mŕtvoly vyzerajú dosť nechutne, čo je samozrejme veľké + a naší živí a zdraví hrdinovia si rýchlo získali moje sympatie, hlavne mladý Glenn. Tento seriál proste nesmie chýbať v mojich top 10 a už teraz sa teším na 2. sériu.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Ako si rýchlo zistíte výšku svojho IQ? ... Odpočítajte od čísla 120 počet dielov Tisíc a jedna noc, ktoré ste videli­­... :) alebo: ako sa povie Šeherezáda po SK ? ... Šeherechrbát. :D ... Myslím že všetko oprávnene vtipy. Tento seriál (ak sa to dá nazvať seriálom) naozaj nemá úroveň. Videl som jednú časť pri ktorej sa odohralo jedno veľké napínavé fascinujúce NIČ.

Panna nebo orel (2010)

Jedna z tisíc romantických pubertiackych komediálnych blbovín, ktoré som s chuťou pozeral až do konca.

Zelený sršeň (2011)

Zelená "včela" ? V prvom rade zbytočné 3D, v druhom vydarená oddychovka. Tak nejak si predstavujem akčnú komédiu. :)