16 bloků (2006)

Tuctový thriller, kterým Vás provede Bruce Willis a nechutně mu do toho bude kecat Mos Def. Neustálé kecání Edieho (Def) už nelezlo na nervy jenom Jackovi, ale taky mě. Já se divím že ho neodbouchl :) Já bych to udělal. Jinak je to docela dobré, ale musel jsem si zvyknout na toho Defa.

Profesionál (2001)

Mě se to líbilo,. i když jak se tak dívám kolem - ostatní jsou jiného názoru. Já sem si ten film vychutnal se vším všudy. Ano, Steven už tady začíná bláznit, ale nahrazuje ho Sizemore.

Dokažte mi vinu (2006)

Celý film táhné jen obrovské charisma Vina Diesela, který je cool. Doufám, že se Vin neztratí jen v těhle dramatických rolích. Je to rozený bouchač.

Herkules v New Yorku (1970) odpad!

Každé začátky jsou těžké... Tento film Arnieho to může jen potvrdit.

Truman Show (1998)

Chudák Truman. Perfektní komedie, kde Jim není už sice takový blázen, ale přitom tu roli přímo žere.

Muž na Měsíci (1999)

Skvělé, geniální a nečekané. Jim Carrey ukazuje že umí zahrát a to je třeba ocenit. Není co dodat snad jen spolupráce Formana a Carreyho přinesla neočekávané ovoce.

Lhář, lhář (1997)

Moc se mi tahle rodinování nelíbilo... Ještě že Jim toho nechal a nezapadl do rodinných komedií. Tohle by nebyl jeho šálek čaje.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Dobrý, směšný, a na hlavu padlý Jim Carrey. Pro některé magor a pro druhé bůh. Takhle to bude vždycky. Pro mě rozhodně bůh. Pěkná komedie, někdy až vulgární, ale neva.

Grinch (2000)

Tady Jima musíte poznat i když nejde vidět.... prostě jedinečné kreace které umí jedině on, a sám si to také užívá. Jinak je to trapná pohádka.

Božský Bruce (2003)

Průměrná komedie, kterou se snaží být něčím víc, ale nejde to a nejde. Jim je skvělý, ale vždycky ho budu mít za Ace Venturu.