Zlouni z vesmíru (2005)

**********Možná Vás tímto textem znechutím tak jestli nechcete, tak nečtěte. Zábavný film, který vykrádá své známější hororové kámoše. Tak jen namátkou - lítající oči, posléze i snědené = Evil Dead 2, sekačka na trávu = Braindead, řízení kosmické lodi bylo myslím, že v Den nezávislosti, záběry na pohybující se břicho = narážka na Vetřelce, týpek s motorovou pilou = Leatherface, a další a další. Za vše mluví také jména hrdinů Michelle Foxová = Fox Mulder (Akta X), Ricky Anderson = může to být Gillian Andersonová (Akta X) a teď se podržte, jména Jack Campbell a Bruce Burton = netřeba vysvětlovat spojení těchto dvou jmen.************ A teď k mému hodnocení filmu... Je trošku ošemetné dávat vyšší hodnocení, ano zábavné to někdy bylo, ale opravdu je to blbost, kterou doporučuji hlavně hororovým fanouškům, už jen k vůli spousty odkazům, které Vás můžou potěšit tak jako mě.

Tele Tele (2000) (pořad)

Mě se jejich vtípky líbí... teď už jsou sice okoukaní, ale musí se nechat, že tenkrát vnesli na obrazovky humor. Dnes už jen vaří z kaše, ale i tak si zaslouží tahle čtveřice obdiv.

Vrať se do hrobu! (1989)

Vtipné, zábavné, humorné... tenkrát se točili takové filmy, které by v těchto letech úspěch asi neměli.... Parádní film

Mazaný Filip (2003)

Dvě hvězdičky dávám za skvělého Šteindlera, jinak je to další český neúspěšný pokus.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Řekl bych že z trojice Janákových "hitů" , je pro mě Rock podvraťáků nejpřijatelnější. Vcelku průměrná česká krimi komedie, kterých není tady v ČR moc. Kotek s Mádlem jsou už hodně okoukaní, až to není hezké, čeští snobové v showbyznysu je úplně vymačkali až na kost.

Snowboarďáci (2004)

Tupé, nehorázně vyreklamované, stupidní... ale někdy je to cool... Vtípky jsou strašně, ale strašně umělé a komické situace jsou na sebe nalepovány co nejčastěji a za každou cenu to musí být sranda. Ve výsledku to na mě působí směšně, ale ne tak jak by mělo...spíš se směju ze škodolibosti.

Jak se krotí krokodýli (2006)

jedna hvězda - víc nedám, je to hrůza, dal bych i odpad, ale úcta k předešlým dílům mi to nedovolí... Jinak otřesné herecké výkony. Václav Postránecký ze sebe tady dělá velkého vola, což je škoda...má tohle na stará kolena zapotřebí??!!!!

Rammstein: Live aus Berlin (1999) (koncert)

K tomuhle není co dodat. Parádní šou, tehdejší hitovky Rammstein, skvělá kamera... Fakt dost dobrý koncert.

Crash (2004)

Jj. Bylo to dost dobrý. Z toho sršel oscar ještě než ten film vůbec nominovali. Sice těmto propleteným příběhům ze života až tak moc neholduju, ale u tohoto jsem se náramně bavil. Oceňuji hlavně skvělý scénář a perfektně napsané postavy, jenž v Crash vystupují. Kdyby to bylo bez těch hollywoodských hvězd, tak neváhám a dám s chutí 5 hvězd. Takhle mi to trošku kazí dojem. Překvapil mě Michael Pena, který se mi pomalu vrývá do paměti jako dobrej herec.

Robbie Williams: živě z Knebworthu (2003) (koncert)

Robbieho nijak zvlášť neposlouchám, ale jeho hitovky samozřejmě znám. Proto jsem byl zvědav na tento jeho koncert a jediné co můžu, je smeknout. Supr bomba koncert.