• Romantický

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Mel Gibson je naprostý scene stealer! Co se zbytku týče - od staré party jsem dostala to, co jsem očekávala, nová parta nebyla tak trapná, jak jsem předpokládala. Jen je vždycky hrozně vtipný, když se takovýmu typu akčňáku, jako je tenhle, snaží někdo vepsat "hloubku".

Aim High (2011) (seriál)

Pohodářská sranda, výborná volba hereckého obsazení. Parádní oddechovka.

Very Good Girls (2013)

Chtělo to možná trochu víc hloubky, ale mě tou prostotou dostaly, holky jedny ušatý.

Strážci Galaxie (2014)

Pohodová podívaná, při které člověk prostě vypne mozek. Upřímně to není nic světoborného. Ale sem tam hodili do placu povedený joke, hudba byla perfektní, vizuálně kvalitka.

Parts Per Billion (2014)

Z vysoka seru na zdejší hodnocení. Tohle byl pro mě silný zážitek. Plyne to pomalu, skoro až mírumilovně ta smrt přichází. Uf, deprese. Krásná hudba.

Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)

Prvních pár epizod to byla vážně paráda - předseda byl cvok k popukání a celkově to mělo hrozně fajn rozjezd. Pak už to začalo ubývat na vtipnosti, přidala se zápletka, která mi moc nesedla, ale budiž. Koncové epizody a "rozuzlení" bylo takové všední (skoro až realistické) - což je na jednu stranu fajn, ale na druhou z toho nemám takovej ten good feeling.

Woonmyungcheoreom neol saranghae (2014) (seriál)

Tak mě zase jednou něco pohltilo! Úžasně krásná podívaná, kterou jsem hned několikrát obulela. Jediné, co bych jim vytkla, je ta rozmělněnost po 12. dílu - kdyby to zkrátili na 16 dílů, vůbec bych se nezlobila. Ale i tak pálím 5 hvězd, protože to byl krásný příběh protkaný něžností a neuvěřitelnou roztomilostí Kim Mi Young, kterou doplňoval vážně crazy smích Guna (ano, úplně mě dostal, svíjela jsem se při každém jeho hrůzostrašném výjevu smíchy:D).