• Romantický

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Hodně povedená adaptace. Docela jsem se obávala, že to po přečtení knihy nebude moc slavné, ale tohle je vážně kvalitní filmařina. Plus hudba je perfektní.

Hospoda Jamajka (2014) (seriál)

Rozhodně to má skvělou atmosféru. Bohužel mi to přišlo takové nemastné-neslané. Sean Harris byl poměrně creepy, ale nijak moc mě neoslnil. Očekávala jsem trochu víc napětí, trochu víc temna. Prostě průměr s pár nadprůměry i podprůměry.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Zklamání. Sice to má své klady, ale očekávání to nenaplnilo. V podstatě jediné, co si budu z celého filmu pamatovat, je scéna v kuchyni. Lepší 3*

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

První řada je geniální a originální, druhá ale nestojí ani za starou bačkoru nebo babiččiny bombarďáky. Třetí řada se vzpamatovala a má grády - plno zvratů a skvělých postav!

Opravdová kuráž (2010)

Čekala jsem, že to bude trochu víc badass, ale nestalo se. Na druhou stranu to má skvělé charaktery a výborné dialogy. Není to úplně můj šálek kávy, ale nemůžu tomu upřít jisté kvality.

Muž taiči (2013)

V podstatě typicky klišé příběh, který je ale podaný neuvěřitelně osobitým způsobem. Já jsem s Kíjánečkem spokojená!

Lov lososů v Jemenu (2011)

Tak hrozně příjemná atmosféra! A občas i nějaký ten komentář Mrs Maxwell u mě vyvolal uchechtnutí.

Robocop (2014)

Ze začátku to vypadalo slibně, pak tam narvali nesmyslnou akci a úplně to poslali do kytek.

(Ne)zadaní (2013)

Já jsem se bavila. Příběh je teda klasicky stupidní, ale celkově to mělo hrozně fajn atmosféru. Miles mě baví čím dál tím víc :-)