• Romantický

Úsvit planety opic (2014)

Jsem asi opicofil, protože místo plakátů nějakých sexy herců si asi nad postel nalepím plakát Caesara. Je to týpek. Co je na tomhle filmu naprosto skvělé? Není to "pouze" vymazlená pastva pro oči, ale má to úžasný příběh. Sledovat vývoj opičáků, jejich hodnoty a postoje - to je to, co dělá tenhle film skvělým. A ano, je to trochu černobílé, ale co - já si na to stěžovat nebudu. Nemůžu se dočkat dalšího pokračování, které by se opět mělo točit kolem Caesara v roli vůdce.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Příjemná jednohubka, ale kromě labůža vaření to nestojí za moc.

Shineui (2012) (seriál)

Eun Soo a Choi Young byli skvělí, král s královnou roztomilí, vojáci byli fajná parta, záporáci byli prohnaní, ale... cosi se mi nelíbí a nezdá. Hrozně se to táhne a ve své podstatě i dementně opakuje - kromě natahovaných manévrů záporáků asi hlavně Eun Soonino chronické požírání jedů. A ten konec! To mě tedy řádně nas*ali. Já už si tady připravuji kapesníčky, jak to hodlám prostě vořvat, a ono prd. Žádné emoce.

Pod kůží (2013)

Wow. Film, který mě uzamknul v pevném, hypnotickém objetí. Jako kdybych byla uvězněna ve vzduchoprázdnu. A ta hudba? Wow.

Lucy (2014)

Film v podstatě o ničem a o všem. Člověk to buď přijme, nebo bude hatovat.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Ač Angelinu moc nemusím, roli Maleficent zahrála výborně! Úžasná pohádka, která si nehraje na něco epického - v jednoduchosti je krása.

In Your Eyes (2014)

Pohlazení pro duši! Usměvavé, krásné. Ano, není to nic převratného, ale srdce zaplesá.

Nearly Famous (2007) (seriál)

Občas jedno velké klišé. Anna Brewster je hrozně špatná herečka (a navíc ten hlas!). Zachraňují to krásná, překrásná kukadla Aarona. Jinak vcelku stravitelná 6dílná teen zábava.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Že já se nikdy nepoučím. Sethův humor mi prostě v hrané podobě nesedí. Jó, bylo tam pár vtipných scén, ale i tak radši zůstanu u Family guye.

Klub rváčů (1999)

Huh. To jsem nečekal. No nářez. A na závěr Placebo? Bomba. Doslova.