• Romantický

47 róninů (2013)

Povedená kombinace Hollywoodu a Japonska. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit zdejším hodnocením.

Day-Time Wife (1939)

Koukatelné, občas zábavné momenty, ale v podstatě slabý průměr.

Divergence (2014)

Jeden z filmů tohoto žánru (v poslední době hojně rozšířeného), který podle mě stojí za zhlédnutí. Neplácá se to v nějaké teen romanci, ale má to spád, trochu i nějakou hloubku a dobře se na to kouká.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Už to konečně nestojí na otravném patriotovi Captain 'Murica, ale jeho vedlejší hráči jednooký Jackson a krásná Scarlett dělají film koukatelným. Akce je dost, takže moc času na klepání si na čelo nad dějem nezbývá.

The Black Swan (1942)

Perfektní pirátská podívaná. Věčně vožralý kapitán, který bez problémů dokáže odhodit svoji ženskou jako pytel brambor, mě nepřestává bavit.

Jana Eyrová (1972) (seriál)

Nějak se to nesetkalo s mým očekáváním. Pan Rochester nebyl tak temný, jak bych si přála, Jana nebyla tak podivná, jak by měla, a poměrně dost z toho čišela ta zatracená českost - zejména co se týče služebnictva. Ale musím uznat, že režie byla výborná, to jo.

Herkules: Zrození legendy (2014)

LOL. Kellan by měl natáčet leda tak porno, jeho "herecký výkon" by na to snad stačil.

Dědicové (2013) (seriál)

Min Ho je největší lákadlo - v podstatě si zahrál skorem stejnou roli, jako když se poflakoval s klukama z F4. Bohužel ale scénář je slabota. Nejzajímavější postavou je bez debat Won (bratr Tana). Jinak mě to nijak extra nechytlo, pořád jsem čekala na nějaký pořádný break a ono nic. Huh.

Veronica Marsová (2014)

Přesně ta tečka za seriálem, po které jsem toužila. Není to nic světoborného - víceméně pokud člověk neměl rád seriál, tak se mu asi nevyplatí na to koukat. To ale není můj případ :)))