Návrat na vrchol (2006)

Film na oblíbené americké téma: Americký fotbal. Těch už bylo dost. A ani tento ničím extra nepřekvapí. Děj se dá snadno předpovídat, ale i přesto já jsem spokojený. Líbila se mi zejména hudba a herecké obsazení.

Kmotr (1972)

Kmotr mě nedokázal zaujmout natolik, abych jak někteří píšou "jen žasnul". První polovina filmu mi přišla určitě lepší, potom se mi to zdálo celé dost slabé a to zase do chvíle než přišel zpět na scénu Marlon Brando. Tím mi došlo, jak moc tenhle film táhne právě on. Kmotr bezpochyby má svoji kvalitu a úroveň, ale zároveň mě nic extra navíc, co by dělalo tento film výjímečným, nenadchlo a neokouzlilo. 70%

Po přečtení spalte (2008)

Nebýt Brada Pitta, tak je pro mě tento film naprosto nudnou záležitostí, protože jen díky němu jsem se pobavil. Ostatní herci a to i přes jejich zvučná jména mě nijak nenadchli. Děj je taky skoro o ničem a tak moje hodnocení stojí právě na skvělém výkonu B. Pitta. 60%

Sedm životů (2008)

Docela dobrý film, ale mohl být kratší, protože děj se moc nevyvíjí, a tím potom přijde na člověka nuda. Očekával jsem závěr a těšil se, jak emotivní bude. A ten se povedl, nicméně lepší hodnocení než 3* dát nemůžu. 70%

Věznice (2000)

Slabej odvar Vykoupení z věznice Shawshank...A jestli ten je na plný počet mého hodnocení, tak u Věznice je horší herecké obsazení, hudba, děj, a lacinej konec u kterého jsem se rozhodl, že jde o průměrný film, protože aby Willem Dafoe na konci filmu bez nijakých větších problémů vymyslel útěk, za tak krátkou dobu mi přijde dost nereálné. 60%

Prokletý ostrov (2010)

Nuda a zase nuda.... Od filmu s takovým hodnocením jsem čekal něco pořádnýho, bohužel.... Koukat na týpka, který pobíhá po ostrově, kde je to samý magor mě nechytlo. Tím, že tento film má ještě stopáž přes dvě hodiny, tak mu asi šanci na druhé zhlédnutí nedám, bojím se, že by to nepomohlo... Tajemné okno s Johnny Deppem mi přišlo o dost lepší. EDIT: Po Novém roce můžu zkonstatovat, že jde pro mě o zklamání roku, kde hlas lidu zase jednou nechápu, ale to se občas stává.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Goauldi už mě pěkně vytáčejí :D Nevím proč, ale tenhle seriál mě vůbec nezaujal.

Avatar (2009)

Film založený na vizuálních efektech, za což si hodnocení zaslouží velké, ale dějově nic extra. Po delších úvahách dávám přeci jen 4*, ale s odřenýma ušima.

Labyrint lží (2008)

Musím říct, že bohužel celkem průměrný akční thriller. Mé očekávání bylo větší... Zklamala mě první hodina filmu, kdy DiCaprio cestuje po všech státech... to jsem se pěkně nudil a chtěl jsem hodnotit 2* ale druhá hodina už byla lepší, konkrétnější, kde byl jasný cíl a tak mě to trochu vtáhlo do děje. Takže nakonec solidní ale už bych se asi znovu nepodíval. 60%

Disturbia (2007)

Film bych rozdělil na tři části (cca po půlhodinách). V první se děj pěkně rozvíjí a film nás seznamuje s okolím. Ve druhé bych řekl, že už je to přetažené, zdlouhavé a začíná se člověk nudit. Závěrečná pasáž je však kvalitní a napínavá. Celkový dojem velmi slušný a proto 4*