FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Po prvních deseti dílech jsem příjemně překvapený. Až na nějaký ten díl, kdy to bylo o něco slabší. A tak jestli se o tomto seriálu mluví jako o nástupci za "Ztraceni", tak myslím, že to bude důstojný nástupce. Zatím tedy 80% EDIT: Po skončení seriálu zvedám hodnocení na 5*, protože si to určitě zaslouží. Je velká škoda, že nebude pokračování.

Kdopak to mluví (1989)

Na kterýkoliv ze tří filmů Kdopak to mluví, se vždy rád podívám. Nejlepší je hlas Mikeyho, kterého namluvil v originále Bruce Willis a v češtině tuším, že Ivan Trojan. Originál jsem neslyšel, ale hlas Trojana je perfektní a skvěle se k Mikeymu hodí. Takže dávám 4*

Kill Bill (2003) odpad!

Nehorázná kravina...

Bourneovo ultimátum (2007)

Po prvním dílu (Agent bez minulosti), který byl skvělý jsem nečekal, že pokračování tohoto filmu může vydržet na takovéto úrovni, zvláště když druhý díl (Bournův mýtus) mi přišel o něco slabší, ale Bourneovo ultimátum předčilo moje očekávání. Pro mě jeden z nejlepších akčních filmů 100%

Rychle a zběsile 2 (2003)

Nejslabší díl z řady Rychle a zběsile. Možná i proto že tu chybí postava Vina Diesela, ale také dějově mě tento díl příliš nezaujal, takže spíše zklamání. 50%

Hancock (2008)

zklamání...film bez pořádného děje a zápletky. 50%

Seznamte se, Joe Black (1998)

Pěkný a dojemný film. I přesto že je film dost dlouhý, tak jsem se u něj nenudil a dokonce jsem u konce měl slzy na krajíčku, což u mě nebývá zvykem a nestalo se mi to ani u Titanicu. Nejlepší role Brada Pitta. Takže určitě 5*

24 hodin (2001) (seriál)

Můj oblíbený seriál, ve kterém si ani hlavní postavy nemůžou být jistí, že se dožijou konce. Do 7. řady vždy famózní. Momentálně běžící 8. řada mi přijde už poměrně nezajímavá, bude to nejspíš tím, že už je téma tohoto seriálu za sedm řad plně vyčerpáno, jinak ale moje srdcová záležitost. 90%

Špinavej Joe (2001)

Parádní uhozená komedie, která s přehledem plní svoji úlohu a tou je pobavit, čehož sem se dočkal měrou plnou. Viděno aspoň 5x a neomrzelo mě to. 80%

Hrdinové (2006) (seriál)

První řada 90% druhá řada 90% třetí řada nedosahuje ani průměrné kvality...bohužel, no a čtvrtá? Radši bez komentáře.