Dál než se zdálo (2010)

Drew mám sice ráda, ale tohle se moc nepovedlo... Každé 2x slovo fuck a to mi do romantické komedie nesedí. Prostě jsem se už těšila na konec. Ale Maye, staute...to nemělo chybu. Bohužel jedna hláška to nezachrání.

Víkend (2005) (pořad)

Na novu celkem dobrý...Některé reportáže jsou zajímavé a když nic jiného není, tak se na to klidně podívám.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Nádherná Keira, okouzlující Orlando, ale především úžasný Johnny a jeho hlášky a grimasy, ale on dokáže zahrát v podstatě všechny role až vyšinutých bláznů na jedničku. Skvělý film, ve kterém se podařilo vyvážit akčnost, komediálnost a romantiku. :)

Utržený ze řetězu (2005)

Nádherné propojení citů a romantiky s akčností. Ačkoli na akční scény vůbec nejsem, tyto byly skvělé.

Krakonoš a lyžníci (1980)

Vánoce bez tohoto filmu si neumím představit ! Pro mně nejkrásnější československý film :)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Nejlepší seriál z válečného prostředí. A ty hlášky... Prostě skvělý seriál a výborný Alan Alda v jeho životní roli, kterou už mu nikdo nikdy neodpáře.

Ženy v pokušení (2010)

Ono to vůbec nebylo špatné. Ale o jednu hvězdičku se to připravilo k vůli konci. Ten byl až moc happy endový a trochu tuctový. Ale jinak velmi povedený film a opravdu obdivuji paní Balzerovou, které ve svém věku vypadá skvěle.

Rytmus v patách (2009) (TV film)

No... Nejsou to čisté 4*, ale za mladé a neokoukané tváře hodnotím takto.