Sedm životů (2008)

I když mi během filmu došlo, jak to skončí, tak mi to nějak nevadilo, bylo zajímavé sledovat film z druhého pohledu, něco jako u Colomba, když známe pachatele a vidíme, jak ho detektiv zahání do koutu ... a ke konci doporučuji mít po ruce kapesníky

Metropolis (1927)

Kdyby to bylo natočeno v dnešní době, dnešní technikou, tak je z toho trhák, na to, že to natočili už v 1. polovině 20. století, tak smekám, myšlenka je vynikající a na tu dobu dobře zpracovaná

Hancock (2008)

Kam se hrabou hrdinové typu spiderman a podobně .. postavy typu hancock jsou mnohem sympatičtější, ... superhdinové bez žádných špatných vlastností jsou nereální a nedá se na ně pořádně dívat .. takoví Mirci Dušíni nepatří do pořádného filmu

Výměna (2008)

Vždycky se nemusí všechno vymýšlet, aby vznikl nádherný film .. vždyť i ve skutečnm životě se najdou zápletky ... a tohle byl příběh s velkým P

Příšerná tchyně (2005)

Dokonce ani Jane Fond nezachránila tenhle film, .. film byl shlédnutelný aspoň trošku až od půlky, kdy začala dělat naschvály

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Škoda .. námět vybrali dobře .. staré pověsti z Prahy .. nový styl tady u nás, ale kdyby to nebyla až tak moc naivní a příběh tak strohý

Vesnice (2004)

Dobrý film, napětí tam je, ale když zjístíte zápletku, tak to ztratí kouzlo a už to nemá cenu se na to dívat podruhé .. film jen na jedno shlédnutí

Bezcitní lidé (1986)

Bych asi za ni taky nechtěl zaplatit výkupné

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Nejlepší díl z celé serie, .. pokud měli ostatní díly vzniknout jen proto, aby vzniknul tento třetí díl, tak to stálo za to ... bylo zajímavé sledovat vývoj děje, když už víme, jak to dopadne