Mikrokosmos (1996)

Kdo z nás má rád hmyz? A kdo by bez něj dokázal žít? Kdo se hlouběji o hmyz zajímá? Na všechny tyhle otázky by se víceméně dalo odpovědět NIKDO. Avšak po shlédnutí téhle strhující a světe div se, napínavé podívané možná na lecos změníte názor. Strhující 100%

Manituova bota (2001)

Narozdíl od všech co to chtěj je to celkem podařená parodie u které se nasmějete. Němci si drobet spravili reputaci z těch trapnejch "chtěcích" odpadů.

Loď duchů (2002)

Nuda, nuda, šeď, šeď...s pár zajímavejma efektama o které není žádný hřích přijít.

Jízda na střele (2004)

Uměle natahovaný film podle poměrně krátké povídky Stephena Kinga - zklamání.

Pád Třetí říše (2004)

Perfektní dokument mapující poslední hodiny Hitlerova života se skvělým hereckým výkonem Bruna Ganze jemuž vše sezobnete i s navyjákem. Hitlerovo šílenství, Goebbelsovu slepou oddanost i zoufalství "generálů" si zde můžete vychutnat v plné parádě. Do toho zvěrstvo - Hitlerjugend a skvělé záběry bombardovaného berlína...

Gothika (2003)

Povedený hororový thriller. Sice nedosahuje kvalit Kruhu, jenž je podobného datování, ani nemá neijak extra originální téma, ale je napínavý, dobře natočený i zahraný. Na pět hvězd to rozhodně není, ale líbí se mi hodně. Všem doporučuji pro romantický večer při svíčkách...

Garfield ve filmu (2004)

Roztomilá číča s pár pěknejma hláškama a lehkou zápletkou. Hlavně zábava! Rozhodně neporovnávat s kresleným seriálem, protože pak by hodnocení byla 1*

Freddy versus Jason (2003)

Narozdíl od "kolegy" Alien vs. Predator, Freddy vs. Jason nabízí hodinu a půl napětí, akce a zábavy. Tenhle film patrně překonává všechny díly Pátku třináctého i většinu Nočních můr. Nejedená se o tak okatou a "tupou" komerční slátaninu jako Avs.P. Na DVD lze nalézt vynikající předsoubojovej hecovací šot a skvělej alternativní konec.

Brak (2002)

Dávám hvězdičku za "sjetý" hlášky v první části filmu. Zbytek je srač** největší :D Na druhou stranu i takováhle úchylárna pobaví, když je na to nálada a za to dávám druhou hvězičku.