Blade: Trinity (2004)

Ubohé završení vcelku ucházející série. Za hlášku "ťu ťůů" jež pronese Snipes po chycení nemluvněte dávám půl hvězdičky a za sexy Jessicu Biel druhou půlhvězdičku :D

Tenkrát v Mexiku (2003)

Smutné "pokračování" velkého Desperada se skvělým obsazením...bohužel vyznívající jako totální kravina a slátanina - nic víc, narozdíl od Desperada. Johnny Depp je vynikající, ale jeho postava mi nesedí, jako ostatně většina postav v tomhle filmu. Na tomhle "velkolepém" snímku se povedla hudba (ač na Desperada to stejně nemá) a celkem i kamera, kteará ovšem občas vyznívá až kýčovitě (jednoduše je to někdy dost přehnaný, zejména jisté zpomalené efektní záběry). Celkově bych hodnotil jako velké zklamání s občasným světlým místem...škoda.

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

Nevím proč, ale od tohohle "velkofilmu" jsem čekal mnohem, mnohem víc. Ne že by to nebylo pěkně natočené - výprava, efekty i herecké výkony jsou víc než uspokojivé, ale film celkově mě brzy začal nudit, bohužel. Za shlédnutí stojí, to je ale vše.

Dracula 2000 (2000)

Parodie na Draculu? Kdepak, ani tohle nečekejte. S raculou to nemá společného nic. Jde jen o další verzi boje dobra se zlem a záchranu světa...nuda.

Návrat na Planetu opic (1980) (TV film) odpad!

Zpeněžení úspěchu filmu natočením mnoha pokračování je běžná věc a zpravidla dopadne dost špatně.. Stejnětak je tomu i u planety opic. Skvělý původní film je v několika pokračováních uměle ždímán až do trapnosti. Výsledkem je pouze to, že vám to znechutí i původní film. Škoda, kdyby Planeta opic zůstala pouze jedním filmem, bylo by to skvělé. Jedno pokračování bych dokázal přežít, ale tohle je příliš.

Koule (1998)

Když se podívám na obsazení a když si uvědomím podle jaké předlohy film je, hodnotím jednoznačně jako propadák!

Návštěvníci (1983) (seriál)

Na české poměry více než slušné. A kdo by si nevzpoměl na amarouny...v dnešní době, kdy jíme geneticky upravené potraviny a dokážeme vyrobit plnohodnotnou umělou výživu. Jako dítě jsem nesměl přijít ani o jeden díl.

Jája a Pája (1986) (seriál)

Řezník Krkovička je nepřekonatelnou postavou. František Filipovský další jednoznačné plus řadící tenhle večerníček minimálně po bok Trautenberka :D

Grandhotel (2006)

Slyšel jsem spoustu chvály - byl jsem zklamán. Průměrný film po všech stránkách.