Vánoční prázdniny (1989)

Fakt, že bez tohto filmu niesu Vianoce Vianocami :-) Krásna americká komédia !

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Áno, vždy si rád pozriem túto reláciu, ale niekedy mi už ide poriadne na nervy ten Pohlreich. ! :-)

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Škoda, že táto súťaž už nie je na našich televíznych obrazovkách. Ako menší som to pozeral neustále, keď sa dalo a vždy som sa tešil, keď nasledovala nová časť :-) 3*

Saw 3D (2010)

Ja už neviem, celý film sa točí okolo jednej horúcej kaše. Viac než dalšie zamotanie príbehu a nejaké vysvetlenie som ani nečakal. Nedá sa odmyslieť ani pár nechutných scén, ktoré v SAWku nesmú chýbať :-) Vždy som si tento film rád pozrel, lebo je medzi Horrormi Top, i keď niesom vôbec na tento žáner. Jeden z mála filmov, ktorý prinášajú aj podstatu a pointu, preto hodnotím 4*

Super 8 (2011)

Pár podobných filmov už na scéne bolo, ale tentokrát v detskom prevedení, čo vôbec nebolo zlé :-) Film dostával iskru už pri scéne na vlakovej stanici, keď nastala zrážka, začalo sa mi to páčiť. Málokedy zvyknem pozerať obsah filmu pred jeho pozrením, pretože ma to potom viac láka a neviem, čo sa stane. Na Super 8 som sa tešil už dávnejšie, keď sa ešte len písalo, že pôjde do kín, resp. keď sa natáčal. Začiatok filmu bol pekný a naozaj "SUPER", ale jadro a koniec ma akosi už nebavili, tá iskra pomaly vyhasíňala. No ale, čo by sa dalo spraviť viac pre takýto žáner. Proste sa to nejak muselo zabandážovať :-) U mňa za 4*

Zkažená úča (2011)

Neviem, či som už príliš kritický na takéto výrobky, ale tento americký priemysel ma čoraz viac nasiera. Myslel som si, že keď tam hrá Cameron Diaz, tak to bude mať inú príchuť :-(

Thor (2011)

Veľmi zaujímavý film. Z prvoti som očakával nemajestátnejšie dielo v podobe "Herculesa a Xeny", kde si hrdina splní svoje úlohy a tak so za dosť učinením ohúri priemerného diváka. No divák, čo si už na niečom potrpí, očakáva od filmu presne to, čo "Thor" ponúka. Epicko-legendárny príbeh, veľká dávka humoru, ktorý nasoľuje hlavný hrdina, láska ako vždy v podobe hl. hrdinu a dievčaťa, ktoré nechtiac vstúpi do deja,... Od začiatku som pozoroval črty filmu, kde, čo bude iné, než od klasických mýtov, čo poznáme už z detstva. Veľa som vo filme už očakával a veľa som aj uhádol. Napriek tomu mi to vôbec neprekážalo a neprekazilo mi to pohodlie, pri ktorom som si film vychutnával. Práve naopak, ako som už spomínal, ten humor, ktorý tam bol vnesený s dávkou akcie ma uspokojil. Jediné, čo sa mi na filme nepáčilo, boli kostými, boli moc umelé, akoby patrili do šatne Star Treku. Dávam za 5*

Fighter (2010)

V podstate som od celého filmu očakával trošku viac. Celý film som sa nudil a čakal niečo, čo som ešte nevidel. Nebola tam ani podoba Rockyho, i keď sa mierne blížila. Ak by som to mal zhodnotiť. Bol to taký riadne veľký 2 hodinový sopel, čo sa ťahal a ťahal a nedal vyfukať :D

Než si pro nás přijde (2007)

Film ma veľmi ohúril. Zostava hercov už našepkávala o kvalite filmu. Síce som film pozeral na 3x, ale keby som mohol pozriem si ho na prvý krát celý. Tým pádom som sa ešte viac tešil na jeho pokračovanie. Naozaj môžem skonštatovať, že sa to oplatilo. Dávam za 5*

Farma (2011) (pořad)

Celkom dobrá reality show, dá sa na tom aj zasmiať :) Miestami dobrý, miestami zas trápny. Ale povedzmi si, prečo sa nepozrieť na ľudí čo spravia pre peniaze čokoľvek? :) 1. séria 90% 2. séria 75% 3. séria 80% 4. séria nepozeral som ! 5. séria 85%