Masakr na střední škole (2003) odpad!

To už je větší masakr na střední škole, když u nás probíhá poslední zvonění. Všem aktérům, jako by chyběl mozek. "Nejlepší" scéna je asi ta, kdy žáci střílí po lumpech plastovým lukem a schovávají se přitom před smrští kulek za slámou.

Hory mají oči (2006)

SPOILER: První část nuda a v druhé vypadalo, že všem chybí mozek. Táta, který hledal ve vesničce dítě nechával mutanty na živu, aby potom mohli škodit (viz. mutant česající panenku nebo ten na vozíčku). Když se obluda prala se psem, mohl ho v klídku zneškodnit. On se místo toho zabarikádoval v koupelně. Nejmladšího kluka začal pronásledovat mutant. Kluk měl pistoli, ale začal před ním utíkat a střílet naslepo za sebe, místo aby se zastavil a vypálil do něj zásobník. Když se dostal k holce do karavanu a napadl je mutant, pustili plyn a nastražili zápalky. Mutantovi svázali ruce k sobě a utekli z karavanu. Čekali, až se kreatura osvobodí a půjde do karavanu (proč ho rovnou nepropíchli kudlou?) Navíc obluda výbuch plynu přežila. Stejně tak jiná přežila pár ran brokovnicí, z toho jednu přímo do krku...Předcházelo tomu vysvobození dítěte, zastřelení obludy a pohození brokovnice vedle ní, aby se mutant mohl v zápětí probrat a brokovnici sebrat. Nelogické, přehnané.... zkazilo mi to film.

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Jdou ožralý transformers z hospody a jeden říká: "Pojďte chlapi, složíme se na taxík"

Obchoďák (2012) (seriál) odpad!

Odpoledne strávené v obchoďáku - typická zábava české rodiny. Courat se po obchodech s hadrama, dát si oběd v McDonaldu a pak zajít do Cinestaru. Málokdo se jde projít do přírody, nebo si sednout na kafe ve městě. Ta společnost klesá do pěkných sraček. A ještě o tom natočí seriál. Konzumní, povrchní, na hovno!

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Jako on umíějí zpívat tisíce lidí. On je loutka na ždímání prachů. Za ním stojí tým managerů, kteří dojí tuhle krávu

Rocky IV (1985)

Ruské publikum, ktéré na Rockyho plive a za chvíli tleská ve stoje.... To tam opravdu být nemuselo!

Bouřlivák (2008) odpad!

Pes rozpoznal ruský jazyk a stará ruska říká: "Poznal jayk svých předků", je to Stalinův pes. Nebo - v závěru když holčička usíná, říká: "Dobrou noc pejskové, kteří jste zemřeli u Berlínské zdi. Naprostá zhovadilost.