Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Hlavně už nenatáčejte další díly! Tyhle rádobyromantické seriály češi prostě neumí.

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Nikdy jsem nepochopil koho zajímá jak se kdo bude tvářit až uvidí svojí lásku z minulosti. Pořad naprosto o ničem.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Nikdy nepochopím, jak někdo s mozkem větším než opice, může natočit víc jak jednu sérii tohohle nesmyslu. Jednou sem viděl jeden díl a na další pokračování seriálu mi stačilo vidět ukázky v televizi, abych pokaždé zjistil co se tam děje. No netřeba komentovat.

Jeskyně (2005)

Já nevím co tak špatného na tomhle filmu všichni vidí. Uznávám, že to nebylo nic moc, ale zase tak úplně bez nápadu to není. Proč by v jeskyni nemohli přežívat určití predátoři? Na druhou stranu je naprostý nesmysl aby tito predátoři byli zmutovaní lidé, z toho zůstává rozum stát. Ale celkový nápad není špatný, ačkoliv nějaké nejasnosti se mi opravdu nezdály. Není to film, který nutně musíte vidět, ale zase to není film, kterému se máte vyhnout. Je to prostě film do pohody.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Dlouho sem váhal jestli čtyři nebo pět hvězdiček. Přecijenom je to opravdu skvělý seriál, ač jsem ho nikdy nesledoval. Vždycky jsem v televizi viděl jen kousek dílu a řikal sem si že je to pěkná blbost. Pak se ke mně do PC dostal celý seriál, tak sem to od prvního dílu projel až do konce, a musím říct že je to parádní věc. Klasický rodinný seriál ve kterém se dějí pokaždé různé banální věci, které pokaždé podkresluje svým pronásledováním sousedka Rose. Každopádně hvězdičku dolu musím dát za občasné nejasnosti v dílech, chvilkové nesmyslnosti a také kvůli takovým maličkostem - například když Jake dostane poprvé svůj mobil, i když smskoval a telefonoval z vlastního mobilu už v dílech před tím. No a takových věcí by se tam našlo více. Ale i přes to všechno je to seriál, který si s radostí musím někdy pustit znovu. A hlavní věc, kterou nemůžu vystát - proč Charlie nosí pořád tak tragické košile?!

Bezstarostná jízda (1969)

Jeden z filmů, u kterých nechápu jak můžou mít tak dobré hodnocení. Fanatismus je holt svinstvo.... Celý film sledujeme jak dva zmaštěnci jedou na motorce a pašují v nádrži kokain. OK, proč ne... Jenže sledovat jejich jízdu krajinou stále dokola (ač za doprovodu skvělé hudby, ale přiznejme si že i videoklip je záživnější), občasnými zastávkami plnými sexu a marihuany... To mi prostě lezlo krkem. A na závěru filmu se vlastně drogy, na které jsme čekali celý film, zničí, to je moc .... Za mě 2 hvězdičky pouze za skvělou hudbu...

Město andělů (1998)

Nedovedu říct proč, ale neskutečně se mi to líbilo. I když takovýhle romantický filmy vážně nemusim, tohle bylo .... No prostě krásný. A celý ten nápad s tím, že lidi nezabíjí smrtka, ale andělé... No prostě paráda. Akorát smutný konec by být nemusel, dal se očekávat celý film, bylo to .. no žádné velké překvapení. A ještě něco - strašně mi to připomíná jeden film, jen si nemůžu vzpomenout který to byl ...

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009) odpad!

Celý film jsem si říkal že si zaslouží alespoň jednu hvězdičku, že to takový brak, který bych nedokoukal ani není. Měl sice trapné a ohrané scény, rádoby akční střihy, ohrané, ale celkem sedící řeči i když to vše kazil mizerný příběh a naprostá nesmyslnost celého filmu. Mnoho lidí tvrdí že už první díl byl brak. Dobře, první díl nebyl žádný zázrak, ale bylo to koukatelné, mělo to pointu a nebylo to tak fantasmagorické. Řekne mi někdo, jak tahle nesmyslnost v říši pána prstenů může navazovat na něco, co začalo v normálním světě, kde pouze žila jakási sekta "upírů" ? Naprostá tragédie. A nejtrapnější na tom všem je, jak snadno vše jde - všichni se obětují a jdou do války kvůli jakémusi hrdinovi, většina položí životy v bitvě, která je předem prohraná, i když samozřejmě je najednou možné, že vlci přeskočí zdi naprosto snadno (na co tam tedy ty zdi jsou a proč to neudělali už dřívě?) a pobijí všechny, kteří se tam naleznou. Další věc je jak může vůcde úpírů s tak úžasně svítivíma očima přežít probodlou hlavu a usmažení na slunci? Proč ho tedy nedorazil? A nejtrapnější na všem je nejvíce ohraná hláška "Toto není konec, je to teprve začátek". Ne, prosím, další díl už ne!!!!

Hluboko v gangu (2006)

Naprostá pitomost, dobrá akorát pro americké teenagery, kteří si u toho budou představovat jak jednou budou taky drsní gangsteři, kterým bude ležet celé ghetto u nohou. Nedomyšlený akčňák bez nějakého dobrého nápadu, pouhý sled přestřelek, schovávání, šmelení a prostitutek.

Underworld (2003)

Mnoho lidem se to nelíbí, ale mě to přišlo zajímavé. Chápu že filmoví fanatici si z toho musí trhat vlasy, ale film to je zajímavý, i když některé scény byly až příliš podivné a některé dialogy nesmyslné. Ale jako celek to ušlo