Juno (2007)

Pěkný film, jenže podruhé bych ho nesledoval ... Možná po delší době, ale není v něm nic tak závratného co by mě nutilo ho sledovat znovu a znovu..

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Mnoha lidmi opomíjený seriál, který je podle mě jeden z nejlepších vůbec. Kam se hrabou nějaké přiblblé kriminálky Las Vegas a přeplněné nesmyslnými výdobytky moderního světa. Jeden ze seriálů, který nemá své slabé díly, opravdu každý díl za něco stojí a žádný není zbytečně přeplácaný, nebo naopak neúplný. Nevím proč, ale pokaždé, když to sleduji tak se uvolním a odpočinu si pěkně u sledování. I když je fakt, že u některých dílů máte hned na začátku jasno co se stalo, ale to je opravdu jen výjimečné. Všechny díly jsou i pěkně pospojovány jeho fóbiemi a vzpomínkami na Trudy, což je vážně pěkné.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Možná je to podprůměrně zahraný film, ale když do filmu započítám ty brutální hlášky a stěry, nemůžu dát méně než 90%... Jeden z mála filmů, kde hlášky doženou všechno ostatní. Hlavně také proto že to není zbytečně zdlouhavé. Jen tak dál!

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Jeden ze zvláštních filmů, který je jako celek takový prapodivný, ale nelze ho dostat z hlavy. Ať už je to muž na začátku, který předpověděl velkou vodu a krávu na střeše, nebo písnička od Soggy Bottom Boys, nemá to chybu. I když se tam najdou pasáže, které jsou podivné, což je škoda, protože jinak by to byl film s plným počtem.

Joey (2004) (seriál)

Nenechte se překvapit - s Přáteli to nemá rozhodně nic společného. Ale na druhou stranu je to opravdu výborný seriál, který má své ohromné kvality a určitě si ho někdy rád pustím znovu. Tak trošku připomíná Dva a půl chlapa, ale to vůbec nevadí, protože narozdíl od jiných, očividně zkopírovaných seriálů, má Joey své kouzlo. Akorát mi chybí jeho "Jak to jde" .

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Dřív jsem proti tomu měl odpor, ale časem jsem se k tomu nějak dostal, a byl překvapenej. I když to chvílemi (většinu času) připomíná zkopírované Přátele a většina hlášek se stále a stále kopíruje, je to nakonec velmi dobrý seriál. I když to není nic, co bych sledoval pořád a stále, ale určitě to je to povedené. I když stále se mi začíná líbit víc a víc, za čas možná změním názor úplně.

Den nezávislosti (1996)

To ale musel bejt ohromnej doutník, když vydržel nějakej čas v jejich kosmickym sídle a potom i únik, cestu zpátky na Zemi a ještě nějakou dobu na zemi, když byl pak pořád skoro stejně dlouhej zapálenej. Jinak je to hrozivě americký, vážně jo, ty scény jak dva lidi zachrání celý svět. Potom ty ohrané scény, jak na poslední chvíli uniknou před plameny, zničení města přežije jen pár lidí a čirou náhodou zrovna přítelkyně hlavních postav a tak dále a tak dále... Ale když se toto všechno přehlídne, tak je to i výborně vymyšlený film plný dobrých efektů (akorát je zvláštní, že při ostřelování letiště plného letadel bouchá všechno kolem, ale ani jednomu letadlu se nic nestane...) a natočený s dobrou myšlenkou. Určitě patří do těch, které by měl každý vidět.

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Tak to je hodně špatný vtip. Vzdáleně připomíná kameňáky - vtipy, které jsou ohrané, hlášky, které každý zná a ještě podané tak vynuceně... Půlka filmu je nudná, některé části nedávají smysl (hodiny se škrábou do chaty a o půlnoci vyrazí na diskotéku ze které se v klidu vrátí? Že by diskotéka uprostřed hor?) a hlavně se v půlce filmu ani nic neděje. Jen nudné scény prohnané trapnými hláškami. Největší zklamání!

29 a ještě panna (2007) (TV film)

Jednu hvězdičku jenom proto, že sem to dokoukal do konce. Nesmyslný děj, nijak záživné rozhovory, stupidní zápletky ...

Komando (1985)

Stará dobrá klasika s Arnoldem. Jedna z nejklasičtějších v jeho podání. Sice je to chvílemi nedomyšlený film, najde se tam opravdu mnoho nejasností a naprostých chyb (třeba převrácené Porsche, které když odjíždí, tak je naprosto nenabourané), ale scény, kde Arnie nese kládu, vytrhává telefonní budku, nebo svým kulometem postřílí milion vojáků, aniž by ho nějaký trefil ... To je prostě ta věc, co dělala jeho filmy tak ujeté. 100%!