Mezi nebem a zemí (1958)

Překvapilo mně, že mi tolik let unikal, obsazení je vskutku skvělé děj slušný, jen opravdu škoda, že od "nebe" to ztratilo grády a nápad a konec jsem tak docela nepochopil

Průvodce (2008)

Jako ano, ale mohlo to být přece jen o něco kratší a hudba občas připomínající Nemocnici na kraji města II mne zrovna nedostávala.

Evžen mezi námi (1981)

Kvalita zvuku zcela zabila moji snahu o soustředěné vnímání toho filmu. Škoda.

Svatý rok (1976)

V podstatě souhlasím s B!shop-em. Cekal jsem daleko víc a nejradši bych ještě hvězdu strhl zato, že jste mně nalákali 88% hodnocením. Nechápu jak se může nazvat komedií klasická krimi pro 2-3 hlášky k pousmání. Mimochodem ta šířka interiéru letadla mi přišla dosti nereálná. Chápu, tenkrát byly velké kamery :o)

Prázdniny pana Beana (2007) odpad!

Při vší úctě ke skečům jinak velmi oblíbeným je toto vařením z vody. A dabing Lábuse se tam prostě nehodí.

Bratr z jiné planety (1984)

Milé osmdesátky ale konec jsem nějak nepochopil. Asi nevěděl jak to típnout.

Strach Fay Grimové (2006)

Nuda a ztráta času. Zmatečné, celé mi to připadalo jako natočené podle první verze scénáře, ktarý neprošel korekcemi a škrty. Henryho Foola jsem neviděl, ale téhle "dvojce" by to k lepšímu hodnocení nejspíš stejně nepomohlo.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Indy je nesmrtelný, vždyť přece v trojce srkal ze svatého grálu. Takže ledničku chápu. Ale proč musí přežít i ostatní ve vodopádech? Je nutné dělat z diváků blbce?

Hitlerova kariéra (1977)

Nejucelenější přehled Hitlerova vzestupu jaký jsem viděl. Pádem se až tolik nezaobírali, resp. v poměru k délce života byl příliš rychlý a známý.