Kurýr 3 (2008)

Statham zachrání vše a to i vlastní filmy.

Noční můra v Elm Street (2010)

Tady není co řešit, originál po příběhové stránce nepřekonán. Ale musím uznat, že vizuální stránka filmu mě přímo nadchla a mnozí by se z toho filmu měli učit. Hororová atmosféra, která jde cítit okem, nikoliv citem.

Útok na věžák (2011)

Tohle šlo zcela mimo mě, až na pár vtipných scén se mi tento film vůbec nelíbil. Díváte se na pár dopívajících kluků (hloupých) , kteří svou agresivitou neohrožují lidi ale "milé" zvířátka..

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

No tak tohle bylo velké zklamání, po skvělé jedničce přišlo něco, na co jsem neměl chuť se ani dodívat. Ale dodíval jsem se a musím říct, že pokud tento televizní „trapný“ film neuvidíte, nic se Vám nestane.

Pařba v Bangkoku (2011)

Fungující námět a pár inovací. Tyto inovace ale bohužel zavání už lehkou nudností. První díl je prostě nepřekonatelný.

Colombiana (2011)

Yyyeeeahhhh… Tak tohle tu opravdu dlouho nebylo, spíše ještě nebylo!!! Velmi sexy Saldana podala perfektní (sexy) herecký výkon, kterým si mě získala. Ano, je to tak dámy a pánové!!! Velmi příjemný akční film, který Vás neotravuje zbytečnými scénami a Saldana si opravdu roli užívala, hodně jsem jí tu nenávist věřil a taky její citovou stránku… Režisér akci dobře rozuměl a věděl co chce, takže DOPORUČUJI a rozhodně to není film na jednu hvězdu!!!! A vůbec není nudný či „nelogický“… Za překvapení, které jsem nečekal plný počet a určitě se ještě někdy podívám na krásku v roli bezcitné ženy, pokračování nebude?????????????

Policie Modrava - Za lepších okolností (2011) (epizoda)

jestli náhodou tady tu kritiku nepíšou zastánci "Ordinace v růžové zahradě" a mají strach o svůj "nedokonalý seriál"! Jelikož je to asi jediné co dokážou během jediné hodiny pochopit, prostě lehký děj... A mají strach aby místo toho netočily Modravu. Nicméně, netvrdím že je to něco extra ale rozhodně je to natočeno "odlschool" stylem a to poslední dobou chybělo..... pomalé tempo...

Netvor (2011)

Čekal jsem to horší, ale film překvapil. Ústřední herecká dvojice je snesitelná, tak jako Mary-Kate Olsen (ve své nejlepší roli) a vynikající Harris taky nezklamal. Takže po hereckých výkonech je to na dobré úrovni, ale teď přijde to očekávané „ALE“. Režisér celkem slušně rozjeté „drama“ uzemňuje ne kýčem, ale hluchými místy a totálně příšerným koncem. A postupem času film upadá a upadá až totálně upadne posledních 5 minut v nesnesitelný kýč, který celý film nejde vidět. Prostě promarněná šance, ne herců ale režiséra…

Transformers 3 (2011)

Buďme rádi, že tohle končí! Poslední díl ukázal scenáristickou bídu a člověk by si řekl, že kdejaká česká televizní tvorba je daleko inteligentnější. Logické „facany“ stejně časté jako (už postupem času nudící) výbuchy. Bay nezklamal po jeho „fetišické“ stránce ale totálně zklamal po příběhové kostře. První díl byl perfektní, druhý díl se dal a třetí… opravdu nic nového do světa filmu nepřinesl. Po vizuální stránce 4 hvězdy po ostatních stránkách (ano, i hereckých) 2 hvězdy. Takže dáme horší 3… ale opravdu, velká zklamání tohoto roku…Soundtrack - zdá se mi, že všichni vykradají Zimmera a on už mi taky leze krkem..

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Romantická komedie, postavená na velmi vynikajících výkonech herců. Režie sice občas zaostává za atmosférou scénáře, ale i tak je to nadprůměr.