Temný rytíř povstal (2012)

Velkolépe představení číslo 2. NOLAN TO OPĚT DOKÁZAL. Dokázal natočit vrcholné dílo, o kterém se bude mluvit ještě hodně dlouho. Ukončení trilogie jaké si představoval opravdu každý. Nestává se mi příliš často, že bych po skoro 3hodinovém sezení v kině nechtěl svoje sedadlo opustit. Film plný akcí, vzrušení, emocí, konfliktů, prostě všeho možného.. A hlavně si troufám říci, že POVSTÁNÍ TEMNÉHO RYTÍŘE zcela zastínilo předešlého Rytíře a on sám ukázal, v čem jeho síla tkví.. A to v lásce k Gothamu.

Sedm (1995)

opravdu?

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Dwayne Johnson v roli otčína? To je jako dát místo třešničky na dort banán. Nesedělo mi to. Vůbec. Jednička byla dobrá, dvojka hnus, šmejd.. Jedna hvězda za Michaela Cana..

50/50 (2011)

Zjistit, že máte rakovinu je jedna věc, ale vypořádat se s tím? Film o chtíči, jak by to asi mělo vypadat u každého takového případu.

Boží zápasník (2006) odpad!

Co už. Absolutně nesmyslná, nevtipná, nemasná, neslaná komedie. Ani se nedivim, že to dávali na Nova Cinema

Earth (2007) (TV film)

Nádnerné obrázky matky Země!

Re-Play (2009) (pořad)

Nejde o to jestli je to rádobyhumorná GamePage, jde o ten hlavní bod a to jsou hry. Přínáší nám nové, svěží a dost podrobně zpracované trailery, preview na nové hry..

J. Edgar (2011)

Čekal jsem od toho více, ale co se dá dělat. DiCaprio jinak opět skvěle odvedená práce :)

The Notorious B.I.G. (2009)

Příběh obyčejného teenagera, který vystoupal na výsluní díky svému chtíče být nejlepší raper na světě. Bohužel pro něho si svojí slávy příliš dlouho neužil. Drsné prostředí a závist ostatních lidí ho zdolala a on byl zabit. Narodil se 21. května 1972 v nemocnici St. Mary's v newyorském Brooklynu matce Volettě Wallacové. 2 roky na to je opustil manžel, tedy jeho otec George, kdyby tenkrát věděl co se vyklube z jeho syna určitě by jsi to rozmyslel. Přezdívku "Big" získal v dětství kvůli své tloušťce. Sebevědomí mu určitě nechybělo, když již v 15 letech o sobě tvrdil, že bude nejlepší. Biggie, po vydání svého prvního tracku ovládl doslova Americké hitparády a to celé ho vyhouplo nahoru. Dlouhé přátelství s Tupacem Shakurem, ale přerostlo a nakonec ze všeho zeslo a na Tupaca zautočili ozbrojení pachatelé. Jeho přátele zabili a on sám s rozsáhlými zraněními utekl. Později obvinil právě Biggieho, že to na něho všechno narafičil právě on a bylo po přátelství. Později na sebe tito dva začali dělat dissy(skladby, ve kterých se uráželi navzájem). Tupac Shakur umírá a Biggie je v tom sám. Lidé po něm jdou, chodí mu vyhružné dopisy, že bude zabit, kvuli smrti Tupaca, že za vše může on. On ale se svým obrovským sebevědomím stále všechno bral s rezervou a oného 9. března 1997 v 00:45 umírá v utrubách svého automobilu po zasažení střelnou ranou. Víte co je paradox? Názvy jeho alb.. 1.album - Ready to die (první album a také nejúspěšnější album, které obsadilo snad ve všech zemích 1.místo v hiphop žebřících. 2.album - Life after Death (vydal v roce 1997)