Méďa (2012)

Velký plus za český dabing, který byl opravdu povedený a bylo znát, že si na tom mnozí dali záležet.

xXx (2002) odpad!

To je mi debilita na ntou.

Nespoutaný Django (2012)

Proč a proč a proč a proč a proč a proč?.. takovýhle filmů není zdaleka víc, Tarrantino je prostě dokonalý v dělaní sarkastických exemplářů v podobě Djanga Freemana, afroameričan v době, kdy téméř nula procent černochu byla svobodná dostane přijmení Freeman, nádhera, bravo pane Zubaři(jinak skvělý Christoph Waltz) nebo spíš pane scénáristo(Ou pan Tarrantino)! Mimochodem, kdyby se měly nominovat na oskara i nejvtipnější scénky, tak jsem si stoprocentně jistý, že by byla vítězna právě ona z tohoto snímku, ta s ku-klux klanem..

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Paulie Hogan a jeho extravagantní kousky tentokrát v Los Angeles, nevim proč to hodnocení, ale podlě mě by jsi to zasloužilo více /60-70 %

5 proti 5 (2007) (pořad)

Česká verze této show je naprosto nepochopitelná, vždyť ten moderátor český neumí ani mluvit. Tahle verze je úplně o něčem jiným, Andrej Bičan je naprosto geniální moderátor, který ukrutně baví po celou dobu pořadu.

Dexter (2006) (seriál)

Superpsychomorbidní ošklivárna, která se vám zaryje pod kůži a jentak nepustí..charakter Dextera je prostě nadmírumilující, ten kdo si ho neoblíbí zřejmně toleruje to svinstvo, za které zlouni pykají. Seriál, kde hodnoušci honící zlouny mají mezi svými řadami toho největšího chlíváka, který zabíjí své za něco k čemuž byli stvořeni, k vraždě. Vrah zabíjí vraha, pak je tu cosi jakýsi Harryho Kodex, který hlavní postavě vymezil pravidla jak přežít a koho muže zabít a koho naopak musí hladově přehlížet i přes jeho touhu mu zabodnout nuž do těla a poté ho v rozřezaných pytlech hodit ze své lodičky Slife of Life do krásných průzračných vod Miamského pobřeží. Onen kodex stejně poruší, když mu jdou po hlavě hladoví psi v podobě drsného afroameričana jménem Doakes, seržant Doakes, který odhalí jeho skrytou tvář a místo aby s tím šel na veřejnost mu jde po krku sám, což ho stojí holý život. První řada na mě působí cosi bezakčním dojmem, ale všechny tyto nedostatky, pro mě tedy jsou nahrazovány Dexterovými obětmi, kteří končí na dně moře omílající překrásné Miamské krajiny. Tedy shrnutí, první řada, né moc akce, občas nějaká ta ruka se objeví v parku na lavičce, kde jí nechal připravenou morbidní uchylský Dexterův bratříček vrah s chlaďákem atd atd. Přes to se mě tento seriál nepustil a již teď nedůtchlivě očekávám příval 8.řady, finální!

Hra o trůny (2011) (seriál)

All shits happens in central city. Naprosto geniální zobrazení středověkého nahánění, vraždění, svádění a podobných trapných činností. HBO nám zprostředkovala nadlevelovou jízdu ze severu až po jih, od zimy až do tepla, přes hustě zarostlé krajiny plné kdovíjakého odporného stvoření, je jenom škoda, že tato luxusní strmá jízda je zpomalována politickou fraškou, která jí dost ubližuje co do dějového kontextu, tak hlavně vzhledového a upíjí dost na čase diváka, který stále a stále touží po více akcí, jimž tento kolos začal. Tedy shrnutě: Zaplatíte si vcelku levný ticket na projížďku nové zrekonstruované horské dráhy, která nabízí jenom to nejlepší a tedy i to nejlepší očekáváte, chcete víc a víc spádů, spirál a různých extrémních částí, na začátků jsou jenom spády vedoucí do spirál a tak a tak to pokračuje až najednou je mírný spád, který ne a ne přestat - vy navyklí na strmou jízdu plnou dobrodružství najednou něco postrádáte. Přesně takhle tento seriál působí na diváky, extrémní část je 1.řada - mírný pád bez jakýchkoliv zábavných, akčních částí je 2.řada.. Jenom doufám, že do třetí řady tvůrci opět přídají

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Nikdy jsem tomu nějak nepodlehnul. Štvaly mě chvíle, kdy dávaly tyhle ptákoviny.