Ken Park (2002)

rádoby provokativní, ale mě to asi minulo.. a celkem nuda bez pointy.. 1/5 za odvahu..

Dokonalý svět (1993)

clint se (zase) vytáhnul.. krásný auta, režie, krajinky a dojemný scénář z toho filmu dělají nejlepší počin costnerovy kariéry a další roli "na tělo", kterou si mistr řemesla eastwood napsal.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008) odpad!

tak a je to tady- popírání holokaustu jaký byl. je vidět, že britové na svém území nemají ani jeden koncentrační tábor, aby se podívali, jak to tam asi fungovalo.. je to vážně blbost, převázaná uslzenou červenou mašlí.. absolutně nefunkční pokus o cosi, možná ani mark herman neví, co chtěl natočit a až ve střižně si řekl, že by to asi mohlo udělat to "hurá" a podle hodnocení ostatních uživatelů se asi moc nepletl. prodal tenhle brak v krásném balení dobře.

Souboj Titánů (2010)

slušný B.. sam vypadá pořád stejně (a pořád i stejně hraje), neeson má legrační oblečení a fiennes asi už nikdy nebude mít roli, která by ho byla hodna.. a když už to tady všichni srovnávají "s nejlepším filmem všech dob, který získal jen 3 oscary" Avatarem, tak proč ne- tamto mělo větší hype, tohle má větší monstra a lepší soundtrack..

Popelka (1950)

nejlepší pohádka všech dob. absolutně nesmrtelná klasika, české (-slovenské) se můžou zahrabat..

Vítězové a poražení (1999)

por mě trochu jiný stone, ale pořád se svojí syrovostí a perfektní režií. kultovní Al Pacino a kočka Cameron jsou plus. pro mě první role, kde jem "viděl" jamieho foxxe. dost povedené!

Donnie Darko (2001)

tenhle film je kult.. taková ta věc, co vás úplně sejme jako jako nová módní vlna vaší mladší sestru.. je to trochu butterfly effect, ale asi lepší, tak nějak poetičnější, a gyllenhaal bude pro mě vždycky už ten "alfa-emo" kluk v kostlivcovým pyžamu :)

Tenkú no Escaflowne (1996) (seriál)

nejsem fanda anime (vlastně mě celkem štve), ale tohle je opravdu zážitek!