Hooligans - Zákon tribuny (2006) (seriál)

Jeden z nejlepších dokumentů. Danny se toho nebojí, i když občas vypadá, že má vážně nachcáno. Kdo by taky mezi ty hovada jinak dobrovolně lezl:)

Přizdis*áči (2011)

Dobře, o tom, že je seriál lepší, se nemusíme bavit. Tam si mě všechni ti kokoti ze střední získali neuvěřitelnym způsobem, což se následně projevilo i na mym hodnocení filmu, fakt jsem se nasmál. Nejpovedenější scéna je jednoznačně na první diskotéce, v závěsu je ta bazénová a "jů lájk mančester?", to mě rozsekalo nejvíc, ale dalších vtipnejch momentů je tam až až. "If people now ask me if i like football, i say yes, i do like football, but not Burnley. Burnley can fuck off."

Méďa (2012)

No ty krávo... To byl začátek na 5 hvězd a postupně to upadalo, ale jak moc. Některý fóry jsou fakt výborný, Méďa se s tim příliš nesere, měří jenom jednou a řeže to tam solidně. Ale co ten příběh? To kam se to pak stočilo je slabota. Škoda. Za 3, pičo, a to jsem hodnej kluk.

V zajetí démonů (2013)

V kině to na mě udělalo velkej dojem. Neuvěřitelně ohranej žánr, ale zpracovanej téměř na jedničku. Kdo se rád bojí, musí vidět. Míra strachu je tak akorát, psycho momentů a paranormální aktivity je tam dost a film plyne bez nudných pasáží až do konce - ten se u těhle filmů často posere a pak to devalvuje uplně všechno, co bylo k vidění předtim. No to naštěstí neni tenhle případ, ve škole bych dal dvojku:)

Projekt X (2012)

No, tak tady je to zkreslujících 5 hvězd. Dal bych čtyři, tu pátou dávám za soundtrack! Ten minipříběh co se tam odehrává je pochopitelně o hovně, ale párty je to libová.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Na Silent Hill prostě nedám dopustit, to už je u mě historicky daný. Ten film je tak možná na 2 hvězdičky, ale to já jednoduše dát nemůžu..

Chata v horách (2012)

Hmm, zajímavý nápad.. Sice vcelku píčovina, ale bavil jsem se, né že né.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Já tenhle seriál prostě miluju. Všichni tři jsou skvělý a když říkám tři, tak myslím Allan, Jake a Charlie - bez Sheena to už vážně nemá smysl. Nic proti Kutcherovi, ale s nim ať táhnou do prdele:)