300: Bitva u Thermopyl (2006)

THIS IS SPARTAAA !!! Nič viac nemám čo napísať, názor si spravte sami. Ale komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí. :-)

Sucker Punch (2011)

Filmy od Snydera (Watchmen, 300) patria k mojim najobľúbenejším. Majú výbornú atmosféru a divák sa od začiatku vžije do deja. Sucker Punch tak isto. Výborné akčné scény, fantasy snové prostredie a skvelá hudba. Veľmi originálny film a tohto roku asi najsilnejší divácky zážitok.

Rok jedna (2009)

Dosť trápny film. Keby nebolo Jacka Blacka ani tie * * * nedám tomuto filmu.

Zoolander (2001)

Keď som prvý-krát videl tento film nestíhal som sa čudovať kto všetko v tom filme hrá a smiať sa na tom. Samozrejme Zoolander nie je nejaký extra kvalitný film, ale to ani nemusí. Je to proste film, na ktorom sa zabávam vždy keď ho náhodou vidím v telke. Ben Stiller absoulutely rulezz. :-)

One Man Show (2008) (pořad)

Každý má iný zmysel pre humor, no mne sa ONE MAN SHOW nesmierne páči. Kazma Kazmitch je originálny, vtipný a je to proste borec. Takých ako on je v Česku veľmi málo, ak nejaký sú.

Gran Torino (2008)

Silný príbeh, bol som napätý počas celého filmu. Nie je čo vytknúť. Clint Eastwood - nerozumiem ako v tolkých rokoch môže hrať tak dobre. Respect nah yo!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Perfektné filmové spracovanie Ságy od Martina. Vždy sa teším na nové diely na stiahnutie :-)

Thor (2011)

Bál som sa že to Marvel poserie, ale po kine som bol príjemne prekvapený. Film sa mi veľmi páčil (komix viac :P) a nenudil som sa. Až na pár prkotín a predvídateľným dejom. Thot 4 z 5

Jsem číslo čtyři (2011)

Dosť som sa nudil, v kine aj zaspával. Veľmi zlý film, to som ani nečakal, že až tak. Všetko je v trailery, nič viac.