Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

přes veškerý pozlátko naprostý zklamání. Když se do fantasy námětu přimíchá trocha amerického rádobyhumoru a neuvěřitelně laciné zápletky.. Prostě, nedopadne to dobře.

Super Size Me (2004)

Jestli tenhle dokument nepromluví do duše našim náctiletým slečnám co taky v 'Mekovi' tráví každou volnou chvilku, můžeme se tešit na pohledy neskutečně (fakt neskutečně) tlutých lidí i tady u nás. Brzy. I když u nás takové zastoupení Donald nemá, znám pár lidí, kteří tam jedí několikrát týdně. Nejenom, že bylo v dokumentu krásně vidět, jak nezdravý to jídlo je, krom toho taky přibral Morgan za ten měsíc přes 11 kg tuším. A co mě dostalo - začínal bejt na tom jídle závislej. Takže tady oficiálně prohlašuju, že s Mc Donaldem končím. Odteď se budu stravovat jenom v KFC!

Carrie (1976)

Neporovnatelné s knižní předlohou

Manituova bota (2001)

napoprvé a s přáteli jsem se bavil. Napodruhé a sám jsem litoval, že jsem si to pustil

G. I. Joe (2009)

Nevím, za co bych měl dát více než dvě hvězdy

Rallye smrti (2008)

Osobně mi samotná myšlenka připadala dost směšná. A ono to taky takové bylo. Směšné

Legie (2010) odpad!

Už trailer ve mně nezanechal dobrý dojem, přesto jsem se rozhodl, částečně kvůli souboji dvou andělů, film shlédnout. Mno. Jak bych to.. Už si ani nepamatuju kolikrát jsem se přistihl, že se moje myšlenky točí kolem hnijících odpadků. Film ve mně nezanechal snad nic. Dialogy ošoupané a naprosto nepřesvědčivé. Herecké výkony, kterým nerozumím. A přitom zezačátku to vypadalo nadějně. Poslední hvězdu co jsem chtěl dát pohřbilo chytání děcka rugbystickou rybičkou. Hrůza

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Výborná akce kombinovaná s vtipnými scénami začínajícího umělce. Přestože si film zasloužil lépe zpracovaný konec, dávám 4*

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Westernová klasika, která se může směle měřit s Tenkrát na západě. Clint má fazónu

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Upřímně nechápu tak vysoké hodnocení, protože osobně mi to přišlo tak stejný, jako jednička až se tomu nedalo smát. Plus tolik nereálností, že jsem si chvílema říkal, jestli to skutečně myslí vážně (viz. pád z lana zhruba deset metrů, házení cihel ze střechy baráku - jak nevtipné). Dějová linie, opět vykradená z jedničky (i na konci little kevina přijde zachránit náhodná známost), obšlehnutý trik s televizí.. No když vám někdo řekne dvakrát po sobě stejný vtip, smáli byste se? Já ne