• Thriller

Pasťák (1968)

Husty! Vyborne tetovani.

Podfukáři (2013)

Efektní, pouze efektní a úporná snaha, být pořád efektní. To je pro mne málo. Hlavně pro řadu logických nesmyslů a prázdných gest.

Symptom Pandorum (2009)

Nezačalo to vůbec špatně, mělo to docela působivou vetřelčí atmosféru - nejistá situace, divné zvuky, "co se stalo" zjišťování. Jenže pak se to zvrhlo ve vyvražďovačku typu Mumie s milionem digitálních monster a bylo po atmošce. Alespoň závěr se docela povedl. Holt by to chtělo předělat tu nudnou hodinu v prostředku filmu.

Boxer a smrť (1962)

Lepší než Rocky Balboa. A teď už vím, od koho se Sly učil dělat boxérské drama. I když tohle je navíc zasazené do prostředí koncentračního lágru, tak ta atmosféra je hustější.

Děvčica z Beskyd (1944)

Jak tam jezdí na lyžích, nebo jak sváží dřevo na saních, tak to je slušnej sportovní výkon.

Perníková věž (2002)

Takové nemastné neslané. Není to vysloveně špatné, není tam žádný velký zásek, snaží se to vypadat COOL...jenom to prostě nemá drajv, takové dějově utahané, rozplizlé. Jsou tam kluci feťácký sice dobře vystajlovaný, maj super hlášky, ale až přemíru afektovaně. Docela jsem se nudil.

Znamení kotvy (1947)

Super melodrama s vynikající prvorepublikovou atmosférou. Člověk v jednom filmu uvidí přístavní doky a drsné námořníky, hampejz alá Jedová chýše, akrobatické představení, zlého kouzelníka, 2 písně, tucet krásných tanečnic v bikinách, potopu a hlavně šťastný konec. V důchodu si to dám s radostí ještě jednou, nebo radši dvakrát.

Czech Made Man (2011)

Já jsem se výborně pobavil, Budař byl skvělý, bylo to suverénně zahraný a jeho styl vyprávění - hlasový projev je prostě boží.

Habermannův mlýn (2010)

Slatanina, hlavne prvni polovina. Sroubovane dialogy, nelogicke chovani postav, nefungujici situace, blbě zahrané (nebo spíše špatně sestříhané scény).... a taky děsna hudba. Film se chce tvářit jako velký nákladný biják, vyznívá tak ale málokdy. A úplně nepochopitelná postava je ten mladší bratr.